Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért röhögött ki az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért röhögött ki az exem?

Figyelt kérdés

Mikor szakítottunk, és rá fél évvel összejött egy másik nővel, felvett ismerősnek, majd egy röhögő jelet küldött nekem üzenetben. Ez pont akkor volt mikor kirakta, hogy mással van kapcsolatban. Szakítás után olyan idézeteket osztott meg, amiben arra utalt, hogy én voltam "szemét, aki nem becsülte".

Nem reagáltam rá semmit.

De most így belegondoltam abba, hogy ő küldött nekem röhögő jelet, és ironikus, hogy jobb élete is lett utánam, mint nekem.

Pár hónapra rá feleségül is vette az utódomat, mert kiderült, hogy terhes. Majd megszületett a gyerek, rá 4 hónapra, meg újra teherbe esett a felesége, és karácsonyra pont meg is született.

Míg velem azóta is csak a sikertelen ismerkedések történtek mg, tehát semmi nagy volumenű dolog, amire büszke is lehetnék én is, olyan nem.

Az exeiről anno azt mondta, hogy reméli rosszul alakulnak a dolgaik. Ekkor jöttem rá, milyen is ő valójában.


2021. dec. 29. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert ő így akar bosszút állni a vélt vagy valós sérelmeiért. Elég sekélyes ember lehet. Miért nem küldtél neki egy bohócfejet amikor feleségül vette a csajt :D? Szerintem nagyon jól jött volna ki. Feleségül venni egy embert akit alig ismer..wow :D.
2021. dec. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha majd elválnak, akkor küldj te is egy röhögős fejet. Ennyi.

😂

2021. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"felvett ismerősnek"

Nem úgy van, hogy vissza kell jelölnöd, hogy ismerősök legyetek?

2021. dec. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Letöröltem, azért vett fel ismerősnek. Pont akkor mikor közölték a feleségével, hogy együtt vannak.
2021. dec. 29. 20:33
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekes és gusztustalan.
2021. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez váltotta a klasszikus "bibibí"-t, úgy tűnik. Amúgy miért vagy számára elérhető, bármilyen csatornán is? Az exeket el kell távolítani az életedből, a többi útnak ez a vége. Vagy manipuláció.
2021. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Ez mekkora egy szánalmas 🤡

Ne foglalkozz, egy ilyen ember sosem lesz igazán boldog

2021. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mikor összeházasodott a nővel, utána rá, egy pár hónapra rám írt, megkérdezte mi újság van velem, de azóta nem írt semmit, nem is válaszoltam rá semmit.
2021. dec. 29. 21:17
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ha másnak valótlanságokat terjeszt, vagy terjeszt bármi negatívat az becsületsértés kategória kb. Az meg, hogy büszkeséggel töltötte el, hogy van valakije... Hát Istenem. Nekem 10 éve nincs senkim, de van egy lakásom, kocsim, saját egzisztenciám. Nem lettem kevesebb. Éretlen volt csajod.
2021. dec. 29. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
23%
Vagyis a srácod.
2021. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!