Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti szégyelnétek ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szégyelnétek ha a barátotok sántítana? Azért tettem fel a kérdést, mert akikkel eddig ismerkedtem mind visszautasított, és volt olyan is aki ki is röhögött miatta. Tényleg ilyen gáz? 20/F

Figyelt kérdés
2011. szept. 2. 20:54
1 2
 1/11 The Mentalist ***** válasza:
22%
HÚH ennyire megbasztad hátulról XDXD
2011. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki ezért lenéz, akkor jó nagy bunkó.
2011. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
az illetőt pofán is verném:)
2011. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Sőt,ha valaki kiröhögné vagy beszólna neki azt jól pofán vágnám.
2011. szept. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Hello Dr. House :)
2011. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Robikaaaaaaaaaaa1992 ***** válasza:

DE SZEMÉT VOOOOOOLT

:d:d:

2011. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor, barátom, azok a lányok nem érdemelnek meg téged. A kapcsolatok pont hogy nem arról szólnak, hogy kivel lát a világ, hanem arról, hogy Te hogy érzed magad bennük.. A kapcsolat alapja a bizalom és az elfogadás. Nem működik megfelelően egy kapcsolat, ha nem fogadjátok el egymást úgy, ahogy vagytok.
2011. szept. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem ez egy elég zavaró tényező lehet, de ne add fel, biztosan fogsz találni magadnak való lányt előbb utóbb. Aki meg kiröhög miatta azt nyugodtan vágd pofán.
2011. szept. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Dr House-ért nedvesednek a bugyik szal nem feltétel sztem :D
2011. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zavarna.

Jó nagy bunkó, aki kinevetett, ne foglalkozz vele. Jobb is, hogy nem jött össze, mert elég sivár lelke lehetett az illetőnek.

2011. szept. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!