Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félre értik a viselkedésemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félre értik a viselkedésemet a nő ismerőseim vagy jogos?

Figyelt kérdés

Úgy nőttem fel, hogy a nők is szót kaptak egy beszélgetésben, figyeltek azok mondanivalóikra és bátran beléphettek bàrmilyen kommunikációba.

Szeretek véleményt formálni, figyelni másra, és "vitázni" egy adott témával kapcsolatban.

Nem egyszer megkaptam a nő ismerőseimtől, hogy, nekem könnyű így jó fejnek tünni ha minden beszélgetésben részt veszek. Sokszor úgy érzem, hogy félre értik és irigyek, sőt féltékenyek, hogy miért szólok bele abba a témába amit a férjük kezdett el.

Adott a következő szituáció (pl): összeülünk négy pár, vacsora, zene stb. Beszélgetünk, például a ház építésről, a gyereknevelésről..a barátnőim vévig csendben vannak én pedig szívesen bekapcsolódok a témába.

Hallgatnom kellene? Velem van a baj? Nem tudnék ilyen lenni mint ők..

A kérdés az, hogy félreérthető lenne bàrmilyen szempontból is?


2021. dec. 30. 02:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, nem veled van a baj, ez a normális. Nem is értem, a barátnőd hol élnek 1820-ban?
2021. dec. 30. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Nálunk is ilyen az összes nő a társaságban, kivéve engem és ugyanezt kapom a fejemhez. Meg hogy nem nőies, hogy ilyen témákban vagyok otthon (mint a párom/párjaink)... Basszus.
2021. dec. 30. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Én is hasonló vagyok, illetve nekem a humorom nagyon "férfias" ugyanúgy poénkodok a srácokkal, ahogy ők egymással. Sok esetben a srácok se tudnak ezzel mit kezdeni nem csak a csajok. Mert nincsenek hozzá szokva egy nőtől.
2021. dec. 30. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Számomra inkább a barátaid furcsák. Nemtől függetlenül 2021ben ha valakinek kedve van/tud miért ne szólhatna hozzá egy témához??

Nem a középkor ez, vagy akkor a kedves barátaid időutazók és eltevedtek.


Mondjuk, tegyük hozzá hogy valóban nagy szerepe van ebben (szerintem) a neveltetésnek. Ha valaki azt látta otthon, hogy az asszony neve kuss és ez jó (de csak mert azt láta hogy anyukának is rendben van) leher neki az a normális. A normális azért relatív.


Nekem bátyám van, és ahogy előttem valaki is írta, nekem a fiús ugratás is tök alap, ehhez vagyok hozzászokva a testvérem által. Illetve ez is az egyik részem. Nem vagyok se túl lányos, se túl fiús. Általában kedvelik az emberek pl a humoromat és a férfiakat is megnevettetem. Nyilván nem mindenkinek fekszik, ezt elfogadom. De nem érzem ezt hátranynak, sőt.

2021. dec. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem félreértés, hanem egyszerűen személyes igény dolga. Vannak nők, akik csak azt a férfit kedvelik, aki csak akkor mond bármiről is véleményt, amkor kimondottan kérdezik; egyébként maradjon csöndben. De vannak olyan nők is, akik imádnak spontán beszélgetni férfiakkal is, akárcsak a barátnőkkel, sőt kimondottan el is várják, hogy a férfi ne legyen kuka. Én is ismerek ilyen nőket, fiatalokat és időseket is. Te egyszerűen csak beszédes férfiként pechedre kifogtál olyan nőket, akik az előző kategóriába tartoznak. Ez a ritkább tipusú probléma, ugyanis tapasztalataim szerint sokkal gyakoribb gond, hogy a nő szeretne beszédesebb társat a meglévőnél. Sajnos az efféle ellentétek feloldása nehéz. Próbálj valamilyen kompromisszumot kötni.
2021. dec. 30. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!