Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőnemű társaim! Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőnemű társaim! Mennyire fontos nektek a humor a párkapcsolatotokban?

Figyelt kérdés
Én iszonyatosan vágynék rá, de megvallom, eddig nem jött össze. :(

2021. jún. 25. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Az nem árt, ha van.
2021. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
kerülöm azt a pasit aki folyton humorizál, mert a viccelés elég nagy része sértő tud lenni valakikre vagy valamire, ez vicc lényege. kifigurázni dolgokat, embereket. ha meg magát figurázza ki a férfi, akkor bohócnak tűnik a szememben.
2021. jún. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ó értem. Hát a folytonos erőltetett humorizálásnál nincs rosszabb!! Én arra gondoltam, hogy van, amikor két ember "összekattan" humor-ügyileg és egy csomót lehet nevetni kábé bármin. Hangsúlyozottan nem másokon.
2021. jún. 25. 17:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én szeretek másokon is röhögni. de azon is tudok ha más poénkodik rajtam. a humorérzék olyan mint a láb, nincs mindenkinek..
2021. jún. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2, Úristen, de PC duma. Savanyú egy világ lenne, ha ezt mindenki így gondolná.
2021. jún. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Az én párom mellett unatkozni nem lehet, még ha osszekapunk is valamin, olyat mond, higy egy órás nevetés lesz belőle. 🤣
2021. jún. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

4

Én nem szeretek másokon nevetni és azt sem szeretem, ha rajtam nevetnek. Magamon persze jót tudok röhögni.

2021. jún. 25. 21:46
 8/8 A kérdező kommentje:

6

De jó lehet. :)))

2021. jún. 25. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!