Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akiknek volt részük (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek volt részük (vagy most is van) barátság extrákkal kapcsolatban, ti hogy jutottatok el idáig, hogy ismerkedtetek meg a partnerrel?

Figyelt kérdés

Egyedülállóként jó lenne, ha valakivel a szexuális igényeinket ki tudnánk elégíteni, de mondjuk nem csak annyi lenne a dolog, hogy néha lefekszünk és ennyi.

Elkötelezett párkapcsolatot pedig most nem igazán szeretnék.

Köszi :)


21/F



2022. jan. 1. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Titkárnőmmel van pár éve ilyen barátság extrákkal kapcsolat.

Asszony nem tud róla.

48F vállalkozó

2022. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
8%
Nekem több fut egyszerre.
2022. jan. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Az egyik srácot a faluban ismertem meg ahol laktam. Egy általános iskolai osztálytársam bátyja volt.

Az egyiket a munkahelyemen ismertem meg.

Egy párat pedig a badoon.

2022. jan. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Soha... Csak sz@rul fogj kijonni belőle!!
2022. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
23%

Ezek általában úgy jöttek össze, hogy buliból hazahoztam a csajt, aztán lett folytatása, mert ő jó volt, én jó voltam az ágyban.


Ahol laktam korábban, abban a házban is volt két csaj, őket ugye onnan ismertem, velük ez meg lett beszélve.


Általában 3-4 ilyen lány volt egyszerre.

2022. jan. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!