Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 hónapja meg ismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csp1 kérdése:

3 hónapja meg ismerkedtem egy egyedül álló nővel, akivek mindez idáig rendkívűl szoros kapcsolat alakult ki. részéről barátság, de részemről szerelem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem tudom máról holnapra megváltoztatni az érzéseimet, minden gondolatomat ő tölti ki, annak ellenére hogy ezek az érzések nem kölcsönösek. Igaz barátra leltem, ezt kéne elsősorban óvnom. De a kettő nem megy. Mit tegyek? Tőbbszöri, , figyelmeztetése, , ellenére sem tudok változtatni az érzéseimen, ami sajnos odáig fajul hogy betegesen, számon kéren, féltékenykedem, amit ő rendkívüli módon még tolerál, de véges a türelme
2012. febr. 22. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs itt semmi gond,

ha még tovább féltékenykedsz,szép lassan elbukod ezt a nénit is,

2012. febr. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne mutasd ki egyelőre az érzéseid és főleg ne legyél követelőző, mert ezzel elriasztod. Legyél kicsit türelmes, mert lehet, neki is változnak majd az érzései. Engem legjobban azzal tudtak a pasik elriasztani, ha túl sokat akartak elsőre. Hidd el, a nők is szeretik ha valaki megközelíthetetlennek látszik és meg kell dolgozni érte :-)))
2012. febr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jaj ez a féltékenykedés annyira alacsony szint...hány éves vagy?

Ráadásul úgy extragáz hogy úgy vagy féltékeny hogy nem is vagytok kapcsolatban :D:D:D

Mi lesz ha majd össze is jöttök???Megölöd ha ránéz valaki?

2012. febr. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat,véleményeket..olyan természetes hogy ilyen egyszerű a ,,megoldás,,...türelem és hit,na és bizalom...
2012. febr. 23. 01:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!