Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lanyok, van olyan akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, van olyan akinek a parjat a kapcsolatotok alatt metélték körül? Vagy mas kozel allo fiu ismeros akit felnottkent meteltek korul?

Figyelt kérdés
Lanykent ezt hogy éltétek meg? Elony vagy hatrany szerintetek?
2022. jan. 1. 17:22
 1/10 anonim ***** válasza:
56%

Nekem a férjem herélték, 5 éve.

Sajnos azóta egy kudarc a szexuális életünk, mondtak az elején mindent hogy megmarad a szexuális vágy, de max az első hónapban még állt neki.utána ha meztelen hajolgattam előtte, még akkor se állt fel.Már kiverni sem akarta magának.Pár hónapja váltunk el.

42N

2022. jan. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Herélték vagy metélték?
2022. jan. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
1! És gondolom szája meg keze sincs!
2022. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%
#3 mert az k.rvara eleg:D
2022. jan. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Mi?? Ütöm agyon aki az Ezredest meg akarja metszeni. Nem szőlőtőke az...
2022. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
#5 nem neked szólt a kérdés.
2022. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
29%
Ezredes.. Ez nekem kellemetlen
2022. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
19%

4! Normálisoknak, akiknek nem a szexen jár az esze bőven elégnek kéne lenni. Eleve nem értettem soha, hogy sok nőnek az a "virsli" miért a szexuális élete közepe, lehet velem baj a pasiként, hogy nem értem a "rúdmágiátokat", de mikor a nők 80%-ának alapból csak csikló orgazmusa van ,tehát rohadtul mindegy hogy bedugjuk-e neki vagy sem, akkor mit problémáztok ezen? Vagy akkor vegyél magadnak egy dildót. Egy párkapcsolat most komolyan egy 10-18 centis (mindenki döntse el melyik méret a szimpatikus) kis merev kolbászkán múlik?

Most biztos én vagyok a hülye szerinted, de akkor is együtt lennék egy nővel, akit szeretek, ha soha nem dughatnám be neki, mert ameddig kiveri meg leszop pont nem zavar. Lehet el kéne gondolkodnotok, hogy a párkapcsolatoknak nem a farkak az alapjai...

2022. jan. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
A szex nem csak az orgazmusból áll. Az csak a vége. Nem mindegy, hogy ami előtte történik az kielégítő-e. Ha csak orgazmust akarnék nem kéne hozzá férfi.
2022. jan. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
20%

9! pontosan! Ezért nem értem pár "virsliimádó" miért ír ilyen baromságokat, hogy nem elég a kéz meg a száj!

Mondjuk buta embereknek tényleg csak annyi a szex, hogy "józsi bedugja a brét"!

2022. jan. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!