Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hív és keres minden nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív és keres minden nap ha nem akar kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Van egy lány akibe bele szerettem. Ezt meg is mondtam neki és azt mondta hogy lehetetlen egy hónap után. Nem volt köztünk sem csók sem szex. Azelőtt mielőtt meg mondtam neki hogy szeretem egy éjszaka egy barátnőjénél aludtunk. Ő a barátnőjével aludt és en egy másik szobában egyedül. Egy félóra után miután mindenki el ment aludni be jött az én szobámba hogy velem aludjon. Nem volt köztünk semmi, egész este beszélgettünk. De azóta is és előtte is minden nap fel hív. Így is hogy nagyon fel mérgesitette hogy meg mondtam neki hogy szeretem és hogy ezentúl nem nagyon akar velem beszélni. De mégis minden nap fel hív, többször is és órákig beszélünk. Nem tudom most mi van.. én 29F ő 28L

2021. dec. 21. 08:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Baratzona. Keress mast.

Ne remenykedj mert holtbiztos hogy nem pasikent nez rad.

2021. dec. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Érdekes amikor együtt aludtunk meg kért hogy öleljem meg és hogy simogassam a hátát, kezét. Mindig mondja hogy milyen jól nézek ki és bejövök neki. Elég sok csajjal volt dolgom életemben de ő tényleg meg fogott.
2021. dec. 21. 09:07
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs testisèg, akkor csak pótlèk vagy.
2021. dec. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet még, hogy sokat sérült és emiatt nagyon bizonytalan.
2021. dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha kell, szerezd meg, ha nem kell, zárd le.
2021. dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Így van. Sokat sérült. Azt mondta én vagyok az első aki hozzá tudott érni legalább egy éve. Másoktól mind el húzta magát.
2021. dec. 21. 09:22
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Sokat sérült / csalódott / esett pofára...


Jajj minden nő ezt mondja🙄 , már bocs


Egy nő nyilván érzékenyebb , de erre a "törött szárnyú galamb"-ra helyzetekben nem építkeznèk, ezekből szoktak lenni a barátzónàk és a ffi pofára esések

2021. dec. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hát az előző pasija verte. Szóval meg értem ha nincs bizalma a férfiakban. Én is próbálok valahogy túl esni rajta csak furcsa mert még nőbe nem szerettem bele ilyen hamar...
2021. dec. 21. 09:46
 9/10 anonim ***** válasza:
Jajj, minden nő sokat sérült. Ez a duma. Mert a pasik biztos nem esnek pofára egyszer sem, minden nő megáll nekik. Ahham..
2021. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is elég sokat sérültem életem során. Üres voltam belül amíg meg nem ismertem sajnos
2021. dec. 21. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!