Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatból kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból kialakulhat valódi kapcsolat?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok,most fogok diolomázni januárban.

Egy ideje összejárunk, szexkapcsolatban,illetve inkább barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk egy pasival (10 évvel idősebb nálam).

Én picit kezdek belezúgni. Együtt is alszunk,amikor átjön,néha közös peogramokra is megyünk.

Ebből szerintetek kialakulhat komoly kapcsolat?



2022. jan. 1. 22:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Manapság bármi lehetséges 🙂
2022. jan. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Kialalulhat,de..


Mit beszéltetek meg?


Volt nekem is ilyenem, én idő előtt kileptem belőle,mert éreztem hogy nálam ez kezd több lenni.. Mig nála semmi..

2022. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igen

Hiszen ezek szerint a kölcsönös vonzalom már megvan.

A kérdés az, hogy van-e valami ami visszatartó erő az egyes felek részéről.

És hogy ezek megoldhatóak-e

2022. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
48%
Ki a fasz találta ki ezt a “barátság extrákkal” szóösszetételt? Az egyik legirritálóbb… Biztos szupi barátok vagytok egy 34 éves faszival.
2022. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én 25 évesen voltam benne ilyenben egy 35 évessel. Én nagyon belezúgtam, ő meg mindig elhintett valamit, amiből azt gondoltam, hogy ő is szeret, pl. szerelmes számokat küldött stb., aztán egyszercsak lekoptatott azzal, hogy ez csak szex volt, hello. Gondolom, jó volt a fiatal p.nci, de hosszútávra nem tervezett velem. Azt hittem, kitépik a szívem, hónapokig szenevdtem utána, nem bírtam mással ismerkedni. Sajnos ez olyan dolog, hogy a férfiak szeretnek udvarolni valakinek, akivel meg csak szexkapcsiban vannak, attól nem akarnak semmi komolyat általában.
2022. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Velünk kicsit más a dolog, sokat szoktunk beszélgetni is, kicsit azt érzem néha,mintha így "tanítgatna" az élet dolgaira. Minden egyes nap beszélünk, ha én nem keresem, akkor ő. Érdeklődik irántam, alvásnál mindig összebújunk,ilyesmi.

Már 2x mondott egy olyasmit,ami miatt szerinte nem biztos,hogy menne a konoly kapcsolat közöttünk, ez pedig az, hogy szerinte kicsit tinis vagyok, mivel ugye 10 évvel fiatalabb vagyok, nem vagyok még eléggé érett.

De éppen ezen próbálok változtatni.

2022. jan. 1. 23:40
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
#5-os vagyok. Mi is összebújva aludtunk el minden alkalommal, hajnalig ölelt, puszilt, elmeséltuk egymásnak a legbensőbb titkainkat, azt mondta komolyat akar es hogy lennék e majd a felesége. Aztán egyik nap dobbantott. Ennyit erről:D Szexkapcsi az csak Szexkapcsi marad.
2022. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Jaj, ezt ne csináld. Mert ő aztán nagyon érett? 34 évesen nem véletlen, hogy nem a korosztályában keres… Ne érts félre, szerintem nincs akadálya, hogy alapvetően működjön 10 éves korkülönbséggel egy kapcsolat, de ez nem tűnik annak. Szerintem játssza az agyát és imponál neki a helyzet. Ráadásul látja, hogy még tepersz is, hogy megfelelj neki. De valami kifogás mindig lesz, amiért épp nem vagy jó, csak dugni. Ne akarj egy ilyen ember mellett leakadni, ebből csak szenvedés lesz, ahogy fentebb írta valaki.
2022. jan. 1. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Sajnos ez nem jelent semmit.

Akivel én voltam szintén ilyen volt.

24bol 24et beszélgettünk. Az elejen sokszor elkuldtem, mégis nyomult, próbálkozott. Mindenfelerol beszélgettünk, haveri szintén is voltunk kB.

Amikor osszeesett is én voltam neki ott.

Mentünk túrázni, korcsolyázni.


Szovaal mi is végig mentünk mindenfélén.Kezdtem már azt gondolni, hogy...

Aztán jött egy csaj, és dobott úgymond.


Ha érzel valamit iránta inkább most zárd le szerintem.

2022. jan. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyit hozzatennek, hogy az én 35 évesem már apuka volt és mindig mondta, hogy ilyen meg olyan érettnek kéne lennem, előadta a nagy felnőttet, én meg próbáltam megfelelni, mint a kis pincsikutya. Kiderült, hogy ő még nagyobb gyerek volt, mint én, csak jó volt hogy valakit iranyithat.
2022. jan. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!