Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatból kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból kialakulhat valódi kapcsolat?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok,most fogok diolomázni januárban.

Egy ideje összejárunk, szexkapcsolatban,illetve inkább barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk egy pasival (10 évvel idősebb nálam).

Én picit kezdek belezúgni. Együtt is alszunk,amikor átjön,néha közös peogramokra is megyünk.

Ebből szerintetek kialakulhat komoly kapcsolat?



2022. jan. 1. 22:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Sokszor aludtunk együtt, puszilgatott össze vissza.

A karolasaba azt éreztem, hogy neki is több van ebbe mint szex.


Amióta ez volt megfogadtam soha többet nem megyek bele ilyenbe.

Alapba nekem több kell a szexhez, és nagyon könnyen szerelmes leszek.


Miután nem jött össze a csajjal, rám írt és próbálkozott megint.

Csak én megmondtam neki hogy nekem ennél több kell.


Mióta megy ez köztetek?

Szerintem azért egy pasi ha akarna többet, esetleg hogy a párja legyél akkor azt elmondja.

2022. jan. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

1,5 éve tart.

Igazából volt pár srác az egyetemről aki hívott randizgatni, vagy nyomult, de mindegyiket lepattintottam miatta.

2022. jan. 2. 00:32
 13/28 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi, de ha 1,5 év alatt nem lépett magasabb szintre a kapcsolat, akkor ott vmi nem stimmel. Legszebb eveidet pazarolod el valamire, ami kb nincs is. Én is ezt tettem, jó pasikat üldöztem el miatta, aztán most 28 évesen már alig találok valakit. Légy észnél.
2022. jan. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Gratulálok. De nehogy írj a lepattintott srácoknak valaha, ha épp ne jönne be ez a felnőtt álomfaszi. Amire valljuk be, jó esély van. Ennyire nem becsülöd magad?
2022. jan. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
Hogy jöttetek össze ?
2022. jan. 2. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Ennyi idő alatt ha nem lett komolyabb akkor az már nem is lesz az.

Tényleg szexkapcsolat, és nem is lesz belőle több.


Neked kell tudni mit szeretnél,mire vágysz.

Viszont én inkább keresnék egy pasit, akinek nem csak egy lyuk vagyok.

2022. jan. 2. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Úgy ismertem meg, hogy a moziban egy sorban álltunk,ő mögöttem. Rohadt hosszú sor volt és a barátnőim addig nasit vettek. Megszólított és elkezdtünk beszélgetni. Aztán utána a neten is elkezdtünk beszélgetni,majd találkozgatni. Pár hónapig nsm volt semmi szex. Majd egyszer csak a kocsiban oda tette a kezem. És így alakult ki a szex.
2022. jan. 2. 08:00
 18/28 anonim ***** válasza:
de ez miért nem kapcsolat? vagy ő mit gondol erről, hogy ez mi? nem lehet, hogy csak kevés a kommunikáció?
2022. jan. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Nem kapcsolat. Meg van beszélve,hogy ez barátság extrákkal.
2022. jan. 2. 08:13
 20/28 anonim ***** válasza:
értem. hát ez így necces. ha komolyat akarsz, akkor jobban jársz, ha szakítasz, mert különben fájni fog. de beszéld meg vele. az is lehet, hogy ő is szerethet. ezt csak akkor tudhatod, ha beszéltek róla
2022. jan. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!