Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szexkapcsolatból kialakulhat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexkapcsolatból kialakulhat valódi kapcsolat?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok,most fogok diolomázni januárban.

Egy ideje összejárunk, szexkapcsolatban,illetve inkább barátság extrákkal kapcsolatban vagyunk egy pasival (10 évvel idősebb nálam).

Én picit kezdek belezúgni. Együtt is alszunk,amikor átjön,néha közös peogramokra is megyünk.

Ebből szerintetek kialakulhat komoly kapcsolat?



2022. jan. 1. 22:43
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Csak félek hogy mi van ha ő nem érzi ezt,ezért akkor az egésznek vége lesz. Ezért nem beszélek vele erről.
2022. jan. 2. 10:43
 22/28 anonim ***** válasza:
Pedig hosszú távon csak így jársz jól. Ne haragudj, mi a jó neked ebben az egészben?
2022. jan. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Így is vége lesz, mert ez nem akar tőled többet, megmondta, mi van. Hiába viselkedik így, ennyi, amit akar belőle, kötelezettségek nélkül.
2022. jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
továbblépni, ha nem akar komoly kapcsolatot, csak úgy tudsz, ha beszéltek erről. különben saját magaddal szúrsz ki hosszútávon
2022. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Naiv vagy! Csak kihasznál, mert fel nem vállalna! Amint felhozod a járást, egyből lepattint majd kamu kifogásokkal! Tudom miről beszélek.
2022. jan. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

S neked jó az ha együtt vagy egy pasival, aki egy lyukat lát benned,vagy egy tárgyat?


Oké hogy ilyen olyan romantikus, meg puszi ez az amaz.. DE! Meg beszéltetek hogy szex kapcsolat. 1,5 év alatt nem jutottatok egyről a kettőre.

2022. jan. 3. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy ebből sose lesz valódi kapcsolat. Semmit nem jelent, hogy programokat is csináltok és sokat beszéltek, ha közben meg azt ecseteli, hogy miért nem jönne össze veled.

Tudom, hogy ellentmondásos a viselkedése és igazából ez a része zavar meg téged, de ha a máztól elvonatkoztatsz, akkor csomó redflag van és sajnos ezek a mérvadók. Hiába tűnik apróságnak a mázhoz képest, de nagy súlya van annak, hogy mondja is miért nem lenne veled, illetve nem csinál semmit. Állandóan beszéltek is, de így se történik semmi, tehát nem azért beszélget veled, mert szeret, hanem maximum magányos, különben lépett volna valamit.

2022. jan. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Bocs, de ha odalenne érted vagy szerelmes lenne beléd, már rég együtt lennétek. Mikor belém szerelmes volt egy pasi, az már rögtön magáénak akart és kimondani, hogy összejöttünk. Nem is értem, néhány nő miért elégszik meg szexrongy szereppel, ez full megalázó.
2022. jan. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!