Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, mit szólnátok ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mit szólnátok ha az egyik barátotok összejönne a lányotokkal?

Figyelt kérdés
2022. jan. 3. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Apám egyik alkalmazottja megesett hogy udvarolt nekem es volt alkalmi szex. (Mert en hülye megsértettem őt pedig irto cuki aranyos volt velem es tobbet is akart)(de azota is jóban vagyunk a netem csak egymassal, es amugy tartunk 3 lépést)


Apa egyszer felig meddig rákérdezett erre nálam, hogy en voltam e xy nal, mert ő a város egyik csődöre mellesleg(ami igaz is, híres pasi a nők között, nőcsábász), hát én letagadtam apa előtt. (De sztem ő sem árult be engem hogy hé főnök, amugy a lányát is d.gtam..)



Apa nem lett volna rám büszke az biztos, hogy a srác a tobb száz csaja mellett a lányát is meghúzta.

2022. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy apának az a nagyon nem mindegy hogy ki k.féli a lányát. Hogy buszke lehet e a lányára vagy éghet a feje miatta.

Ha egy öreg kappan k.féli akkor azt szerintem nagyon gyorsan likvidálná a lányátol.

2022. jan. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Neked kellett volna apádra tekintettel lenned, hogy nem állsz le az alkalmazottjával. Ez neki megalázó. Lehet, hogy ez is volt a motiváció= a főnök te vagy, viszont a lányodat megfektethetem, amikor akarom.

Tanulj ebből.

2022. jan. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az alkalmazottját korabbrol ismertem mint ahogy mála dolgozott. Nem apa révén ismeetem meg. Sőt azt sem tudta a srác mukor elment dolgozni hozzá, hogy ki a főnöke.
2022. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*nála
2022. jan. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szoval megismertem egy srácit haveri körben. Összejöttünk együtt voltunk. Egyszer 17 eves koromban(akkor nem vokt szex, csak petting), aztán sacc 21 éves koromban(szex is volt)


Kb 25 voltam mikor elment apához dolgozni.

Kb 26 éves koromban mondta hogy jófej apám van. Kerdeztem honnan ismeri. Es igy tudtam meg hogy nála dolgozik.


Aztán apa jött azzal a kérdéssel amirol meséltem.



De amugy mindegy is. A kérdésre válaszoltam gusztustalan a lepont meg kioktatás is.


1.

2022. jan. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!