Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az alapja egy boldog párkapcsolatnak? Nehéz anyagi helyzetben is lehet boldog párkapcsolatban élni? Mi a véleményetek? Szerintetek létezik még olyan, hogy tényleg őszintén és önzetlenül szeretünk valakit?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 22:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Létezik, csak nagyon ritka...
2016. okt. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
Lehet. A boldogság nem pénz függvénye. Amennyiben igen, akkor sikerült rossz partnert kifognod.
2016. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen lehet, mik így vagyunk!
2016. okt. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik, bár egyet sem láttam. Az összes ismerősömnél, aki kapcsolatban van, ott van a háttérben valami furcsaság. Pl. pénz miatt vannak együtt, a másik kinézete miatt vagy szimplán nem találnak mást.
2016. okt. 19. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen csak nagyon ritka...
2016. okt. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Létezik őszinte szerelem és párkapcsolat, viszont szerintem csak átmenetileg. A szerelem és rózsaszín köd mulandó, tehát néhány évnél tovább nem lesz ugyanaz a óriási szerelem. Ettől még lehet boldog egy párkapcsolat, csak átalakul.


Az anyagi helyzet azonban egy másik téma, akkor is, ha ezért le leszek pontozva. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy a napi anyagi gondok nem mérgezik meg a kapcsolatot... talán egy mélyen vallásos, puritán párnál, de egyébként nem.

2016. okt. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az alapja a kölcsönös(!) szeretet, bizalom, őszinteség, törődés, odafigyelés. Valamint mindkét félnek tennie kell a kapcsolatért.


Igen, nehéz anyagi helyzetben is lehet boldogan élni. Bár valóban ritkán fordul elő, sajnos a világ a pénz körül forog és sokan csak ebben látják boldogságuk kulcsát. Pedig nem kell sok hozzá, egy normális embert apróságokkal is végtelenül boldoggá lehet tenni.


Máshogy nem is tudsz igazán szeretni, csak önzetlenül és őszintén. Ha sincs meg, akkor a szeretet sem igazi. Csupán felszínes kötődésről beszélhetünk.

2016. okt. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen önzetlenül csak a gyerekünket szeretjük. Persze a páromat is őszintén szeretem, de azért cserébe elvárok dolgokat, pl. hogy ő is őszintén szeressen, legyen kedves, figyelmes stb. Nálam az nem működne, mint amit itt írnak sokan, hogy bunkó, sérteget, megcsal, de szeretem. Nem tudom, hogy lehet így szeretni valakit. Az anyagi helyzet pedig, hát, nem ezen múlik a boldogság, de azért álszentnek se kell lenni, nem könnyíti meg. Van az a szint, amikor csak feszültséget és veszekedést okoz, főleg ha már gyerek is van és el kell tartani, ami elég nagy teher ha nincs meg az anyagi háttér.
2016. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem nehéz anyagi helyzetben az okozza a problémát, ha valaki ezt nem kezeli megfelelően. pl kocsmázni jár, ruhákat vesz, költekezik, pedig nincs miből, gyereket vállal, de nincs rá pénze. de ezekről a rossz döntések tehetnek, nem maga a pénztelenség. tehát ha felelősségteljesen kezeli valaki a pénzügyeit, akkor ebből nincs probléma. ha pedig olyanokra vágyik, amire nincs pénze, az mindenkinek a saját hibája, mert miért nem tanult valamit, miért nem keres jobb munkát stb, tehát nem a másik fél tehet róla. ha egyedül lenne se lenne pénze.

önzetlenül szerintem is csak a gyerekedet szereted kb. a párodtól is elvársz dolgokat, mégha nem is pénzt vagy hasonlókat.

2016. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!