Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy strandos randi alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy strandos randi alatt kiabrándulok a lányból, és megtetszik valaki más a baráti körömből (nem kettesben mentünk, hanem a barátaimmal), akkor az normális? Kiábrandulni valakiből azért, mert nem tud úszni? Nem vagyunk halak, akkor meg mit számít?

Figyelt kérdés

Most lehet tiszta hülyének fogtok nézni, de kiírom magamból.

A napokban elmentünk strandra a baráti körömmel, és meghívtam magamnal egy lányt, akivel kétszer randiztunk a strandolást megelőzően. És szegény olyan béna volt a vízben! Nem tehet róla, senki se tanította úszni, de nagyon kiábrándító volt. Nem értem miért, hisz mit számít ez párkapcsolati szempontból? Eleve nagyon ritkán vagyok vízparton, évente nagyon maximum 3×, szóval lényegtelennek kéne lennie. Mégis, ahogy láttam bénázni a vízben, teljesen kiábrándultam belőle. Olyan vízben, ahol leér a lába, annyit szerencsétlenkedett, mint egy 5 éves, pl. mikor próbált lemerülni egy közös víz alatti fotóhoz. Senki se erőltette, mielőtt ezzel vádolnátok, ő maga mondta, hogy akarja.

A hab a tortán, hogy belőle kiábrándultam a vízben nyújtott óvodáshoz illő viselkedése miatt, de egy csaj a baráti körömből viszont felkeltette az érdeklődésem. Ezt a lányt 2 éve ismerem már, és nagyon aranyos emg türelmes volt a randipartneremmel, próbálta tanítani úszni. Ez a lány nagyon jól bírta levegő nélkül, és nagyon szépen mozgott. A víz alatt is úgy úszott, mint egy sellő, hosszan, kecsesen. Egyszerűen azt éreztem, hogy milyen életrevaló. És elkezdtem észrevenni, mint nőt. Miközben kiábrándultam a saját randipartneremből. A másik lányban az is tetszett, hogy olyan figyelmes és segítőkész volt a velem érkező, úszni nem tudó lánnyal. Igazi jótétléleknek tűnt, és ez számomra nagyon vonzó.


2022. jan. 4. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát fura, de ez van. Ha így írsz róla, akkor semmiképp ne folytasd a randizást az úszni nem tudó lánnyal.
2022. jan. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Jól van báttya, de lassan becsengetnek, kezdődik a napközi.
2022. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Háth... azt hiszem, ez a kérdés tűpontos emlékeztetőt ad arról, hogy kulturális evolúció ide vagy oda, az ember bizony még mindig a szavannák törvényei szerint választ párt. Nyilván ezt ÍGY ne hangoztasd, mert a ""kultúra"" ki fog rekeszteni a köreiből, de sajnos ez a nagy harci helyzet.
2022. jan. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

STRAND, VÍZPART NAPOKBAN, igen hülyéknek nézlek, troll.

???????????????

2022. jan. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
87%
Inkább az az óvodás, hogy ilyeneket találsz ki.
2022. jan. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
A vontalom sgyik alapszabalya hogy minel jobb szebb ugyesebb gazdagabbb tarsadalmilag elfogadotabb not pasit akarunk. Szoval vegeztel egy tarsadalmi osszehasonlitast hogy az a masik no ertekesebb ilyen szempontbol. Csakhogy az a masik no nem biztos h rad vagyik. Talan pont olyan pasit akar, aki jotet lelek es a benazo baratnojet tanitgatja turelmesen uszni. Ez vonzo a noknek,figyelmes, gondoskodo pasira vall, nem egy olyan pojacara aki messzirol nezi a szerencsetlenkedo csajat es mar mason legelteti a szemet, hogy melyik notol tud nagyobb erzelmi es egyeb hasznot huzni.
2022. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Most ha kiábrándultál, akkor ez van, szerintem elítélni nem lehet téged. mindenki másra reagál. Én pl anno egy srácból totál kiábrándultam, mert egy haveri buliban, ami amúgy ilyen kis laza volt, olyan taszítóan viselkedett részegen (nem volt agresszív, csak elkezdett igénytelenül böfögni, meg vihogni).
2022. jan. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!