Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennél kettesben egy (ellenk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennél kettesben egy (ellenkező nemű) kollégával ebédelni?

Figyelt kérdés

Kérdés adott.


Opciók a következő módon vannak megadva:


(F) - igen = Férfi vagyok, igen elmennék



2021. szept. 7. 13:58
A kérdező szavazást indított:
(F) - nem
(F) - igen, minden probléma nélkül
(F) - igen, de csak ha látok esélyt kapcsolatra
(N) - nem
(N) - igen, minden probléma nélkül
(N) - igen, de csak ha látok esélyt kapcsolatra
Leírom a hosszabb válaszom
55 szavazat
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kérdező: miért ne mennék?
2021. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Ha szakmai dolgokról lesz szó, akkor persze. Ha látom rajta, hogy ő ezt randiként fogja fel, akkor nem.
2021. szept. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyakran szoktam női kollégákkal ebédelni kettesben, nincs ebben semmi...


Ha kapcsolatot akarnék nem munkaidőben hívnám el hanem munkaidő után, pl. egy kávéra vagy borozni.

2021. szept. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mennék? A főnökömmel jártam ebédelni, aki történetesen férfi. Soha nem volt köztünk semmi. Egyikünk sem tekintett a másikra potenciális partnerként. Ő frissen elvált volt, én akkoriban költöztem össze a párommal. Nagyon jókat beszélgettünk, főleg szakmai dolgokról, de néha privátabb témákról is. Pl mesélt a válásáról, hogy nem viselte könnyen. Én pedig meghallgattam. Nem láttam ebben semmi rosszat, és szerencsére a párom sem az a típus aki ilyenek miatt féltékenykedik.
2021. szept. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Feltettem egy kérdést. Nem gondolom hülye kérdésnek mert lehet 1001 oka. Kapcsolatban vagy, kollégák ismerősök láthatnak és továbbgondolhatnak dolgokat, akkor is ha egy ártalmatlan ebéd az egész. A párod (meg)lát és ha 'olyan' napja van lehet magyarázkodni. Itt a hangsúly azon van hogy kettesben mennétek, nem másokkal. Csoportosan egyértelmű, mi mindig úgy járunk.
2021. szept. 7. 14:20
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Simán. De én nem olyan környezetben élek, ahol ha két ellenkező nemű egymás mellett ül, akkor biztos dugnak is.
2021. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó sztem ha egy nő ennyire féltékeny. Feleségem rendszeresen férfi kollégával járt vidékre meg külföldre. Azaz több órás autóút, ebéd vacsora, meg nyilván a munka együtt töltötték. Sose voltam féltékeny egyébként. Ha meg akar csalni, meg tud csalni bárhol. Sokkal féltékenyebb voltam amikor mindössze fél órára bement egy szórakozóhelyre a barátnőivel becsípve. Akkor se benne nem bíztam hanem az egyik barátnőjében aki rendszeresen felszed férfiakat aztán hülyére issza magát így a férfiak végül a feleségemnél kötnek ki. És akkor se gondoltam hogy megcsal csak zavart a tudat h más férfiakkal beszélget. De amikor kollégával volt, akkor nem zavart. Sztem az is számít, hogy a közeg mennyire neutrális. Egy munkakapcsolat, bár lehet belőle rendes kapcsolat, mégiscsak kevésbé aggasztóbb mint egy diszkó, ahova mindenki azért megy, hogy felszedjen valakit egy éjszakára.
2021. szept. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
persze hogy elmennek, voltak/vannak ellenkezo nemu kollegaim, akikkel ebedeltem mar kettesben. szerencsere nalunk senki nincs olyan szellemileg retardalt ovodas szintjen, hogy ha 2 ellenkezo nemut meglatnak egyutt kajalni, mar egybol megy a pletyka, hogy juj mi van koztuk.. semmi.
2021. szept. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Akik írásban válaszoltak és egy extra kérdést is bevállalnának:

Változik a fenti kérdésre adott válasz ha az adott kolléga jelezte feléd (korábban) hogy ő többet is el tudna képzelni. (Nyilván ha te is akkor örülsz neki, de az ellenkező eset érdekelne jobban)

2021. szept. 7. 14:59
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Persze, havonta legalább egyszer biztos elmegyek egy-egy kollégával ebédelni vagy kávézni (általában nőkkel, de néha férfiakkal is). Nincs ebben semmi különös, a páromat se zavarja - teszem hozzá, ő is csinál néha így, engem se zavar.


Ha közölné, hogy többet szeretne, akkor megmondanám neki, hogy nem viszonozom az érzelmeit. Ha ezt el tudja fogadni és nem próbálkozik be, akkor szívesen eljövök vele máskor is így, de csakis munkaügyben. Ha ez neki nem megy, akkor nyugodtan mondja meg, és akkor csak a munkahelyen vagy email-en keresztül beszélünk.

27/N

2021. szept. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!