Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire fontos, hogy egy pasi sportoljon vagy valamennyire legyen jó kondícióban?(Ezt nem az izmosságra értem)

Figyelt kérdés
Kort is írjatok köszi a válaszokat.

2022. jan. 5. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nekem nem ez a legfontosabb szempont, de alapvetően a tunyákat senki se bírja. Szerintem a tested lehetőségeidhez képest történő karbantartása hozzátartozik az igényességhez. 25N
2022. jan. 5. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
78%

Nálam azért fontos szempont. A férfiasság egyik jele, meg azért ez szexuális dolog is. Engem beindít hogy a férjem erős.

Ő azért már nagyon, átlagon felül is.

Női elvakult felfogásom is, hogy egy férfi igen is legyen erős, és ha pl építkezünk, nehéz dolgot vásárolunk, ne sírjon a szája, hogy valami nehéz.

Vállalom. Viszont (ne adja az ég), holnap valami baleset érné, és pl tolószékes lenne, biztos nem hagynám el, és cslanám meg, mert a mi kapcsolatunk azért elsőlegesen nem erre épül.

2022. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Annyira fontos, hogy azért lehessen hétvégére kimozdulós programokat szervezni, pl. egy 30-40 km erdei túrától még ne sírja el magát. :D

De nálam abszolút nem elvárás (sőt :D ) hogy kétnaponta menjen gyúrni vagy ilyesmi. Én azt se várom a páromtól hogy emelgessen engem meg a mosógépet meg akármit. Ült már kerekesszékben is betegség miatt, eltűnt akkor a fél izomzata, nem ez számít.

Csak ne legyen tunya dagadék akit lustaság miatt nem lehet rávenni egy kis mozgásra se, ennyi.

2022. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha egy férfi sportol, azzal nem egy nőnek tesz szívességet, hanem saját magának! A saját egészsége érdekében jó ha sportol valamit, nem azért lényeges hogy, "nőt tudjon fogni" magának.

Azért persze nőként nekem is jobban tetszik egy sportos, egészséges életmódot folytató férfi, még akkor is ha ez elvesz a közösen töltött időből.

2022. jan. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem az a fontos, hogy ne legyen egy tunya, lomha, széken szétfolyós típus. Kis túlsúly nem zavar, rajtam is van, ez van. De ne pusztuljon el attól, hogy fel kell sétálnia a másodikra, legyen képes megtenni 10-15 kilométeres, könnyű-közepes hosszúságú erdei túrát, ne haljon bele, ha a kaputól a kertig fel kell cipelni pár cementeszsákot, stb. Ezeket nő létemre én is képes vagyok megtenni, nem szeretném, ha párom punnyadtabb legyen nálam...
2022. jan. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem érdekel de azert ne 150kg legyen.
2022. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Nekem elég fontos, mert én is szeretem a mozgást, és nem tudnék meglenni egy olyan fiúval, akivel nem lehet néha bringázni, sétálni, kirándulni. Persze nem kell az összes szabadidejét a konditeremben töltenie, sőt, meglehetősen taszít a testépítés világa, még így messziről is. Más az, ha valaki eljár a terembe edzeni, és megint más, ha ezt a vállszélessége másfélszeresére növeléséért teszi mindenféle szerekkel.

Szóval összegezve fontos a sportosság, de ennek hiánya nem kizáró ok :D.

16/l

2022. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az emberek 95%-a egy darab huzodszkodast sem tud megcsinalni. Tehat ha erre ra tudod venni magad maris bekerulsz az igen jol csengo 5%-ba. Mi kell hozza? Egy kis gyakorlas a street gym-ben.
2022. jan. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
89%

#8

Mondjuk az pont elég fölösleges skill a mindennapokban. :D Az utolsó dolog ami érdekelne, hogy mennyire tud húzódzkodni valaki. Én is 0 darabot tudok megcsinálni, ettől még simán megy a hegyi túra reggeltől estig, tudtam hordani fel a betonlapokat a hegyoldalba mikor teraszt építettünk, ki tudom nyitni a befőttesüvegeket, össze tudok szerelni egy szekrényt, fel tudom ásni a kertet. Ezek szerintem fontosabbak a mindennapi életben, mint a húzódzkodás. :D

2022. jan. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
74%

#9 annyiban igaza van a 8-asnak, és annyiban releváns skill is, hogy ha valami baleset ér, akár hegyi túrán, amit említettél, fel tudd húzni magad, ha megcsúsztál, és valamibe sikerült belekapaszkodnod. Nyilván, ha minden szuper, és mázlid van, nem kerülsz soha ilyen helyzetbe.

Egyébként nekem annyira nem fontos, legyen a férfinak valamennyi ereje, meg állóképessége.

2022. jan. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!