Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom, hogy csináljam...

Nem tudom, hogy csináljam meg? Mindig feladom, most is elhatároztam kb 2 napja, hogy a sulikezdésig leadióok 2-4 kilót, vagy legalábbis 26-áig valamennyit Naggyon nagyon fontos, de egyszerűen nem tudom hogy csináljam.

Figyelt kérdés

vagyis vannak elképzeléseim, de látom,hogy a többiek kenyeret esznek,és az előbb sem tudtam megállni..:(

másoknak meg panaszkodok hogy innen kéne,meg onnan leadni, aztán semmi eredmény..

Hogy vegyem végre rá magam?


2009. aug. 17. 20:33
 1/1 anonim válasza:
100%

Eloszor is agyban kell eldonteni,hogy fogyni fogsz. Nem azt,hogy szeretnel,meg megprobalom,meg hasonlok,hanem hogy fogyi fogsz. Ha maskeppen nem megy,ird ki a faladra. Aztan meg olyanokat egyel,amik nem hizlalnak. En ugy fogytam le kb 15 kilot,hogy sosem eheztem kozben,sot meg csokit is ettem vegig,mert az imadom. Ez jo kiindulo pont,hogy felezd meg az eddig elfogyaszott etelmennyisegedet. Lefekves elott hat oraval ne egyel,max gyumolcsot. Igyal jo sok vizet! Ha nem vacsorazol,annak van egy olyan elonye is,hogy alig varod mar,hogy reggel legyen, es ehess, ezaltan vidaman indul a napod. Nem vicc! Az elso ket het az eleg nehez, de utanna megszokja a gyomrod,meg az AGYAD, es elkezdodik a fogyas. Ne tevesszen meg a latszat. Mindig onnan megy le leghamarabb a plussz,ahova utoljara felment. Szoval ha ket het utan meg mindig nagy a hasad,vagy a feneked, az total termeszetes. Lehet nem is tudod,hogy hol kezdodik majd a tenyleges fogyas. Mindig kell,hogy egyel , mert ha nem eszel,ha ures a gyomrod, a szervezeted termeszetenel fogva takarekra allitja magat. Ne feledd,hogy a szervezet tulelesre van optimalizalodva, szoval nem szabad drasztikusan elvonni az etelt,mert azt hisz gaz van, es megijed..:-)

Sportolj,mozogj amennyit csak birsz...

2009. aug. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!