Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4 éve élunk boldogan a feleseg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

David1758 kérdése:

4 éve élunk boldogan a felesegemmel...de most állapotos!Teljesen ki akar zarni belőle..terhesgondozasra nem mehetek es meg a szülésnel se akarja hogy ott legyek..lelkileg össze vagyok törve..nem tudom mit kezgyek ezzel..csajok vélemény?

Figyelt kérdés

2022. jan. 5. 16:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
42%
Biztos, hogy tőled van a baba? Ne haragudj, de próbáltam elképzelni, mi oka lehet arra, hogy téged kizár, és csak ez jutott eszembe.
2022. jan. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
43%
Ot már baj van ha tényleg nem akarja az egészet.. Én feleségem 29 hetes és mindig megyek vele mindenhova nemis tudom mit csinalnak ha ilyen lenne.. Ott mar magy baj lehet ott lehet más férfi van a dologba..
2022. jan. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%

Nem a tiéd a gyerek.

És ennyit a boldog házasságról.

2022. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
89%
Na várj!Terhesgondozásra nem mehet most a Covid miatt kísérő egyáltalán a legtöbb helyen.Amúgy sem túl érdekes,csak az ultrahang esetleg,de oda se engednek most be kísérőt,sőt én most voltam babamozin,oda is csak 1 kísérő,tehát vagy egy tesó,vagy apa,a kettő együtt már kizárva,pedig alap esetben az egész család mehetne.Védőnőhöz megint minek mennél?Megkérik a vérnyomását,súlyát,beszélnek pár szót,pecsét és viszlát.A szülés még nem sétagalopp,lehet hogy fél,hogy olyat látsz amit nem szeretne,vagy őt zavarnád ha ott lennél mikor ő szenved.Más kismama is van aki nem szeretné,ha a férje ott lenne.Gondolom beavat abba,hogy minden rendben van-e stb.Vagy hogy képzeljük el azt,hogy kizár a terhességből?
2022. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Ja,én is 25.hétben járok,de az előbb írták miatt velem sem volt sehol a párom,a babamozira a kislányom jött be,és együtt megnéztük itthon a felvételt,meg a képeket.
2022. jan. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem butaság, hogy más férfi van a dologban. Úgyse látszana sehogy, azt meg tudod, hogy terhes.

Ellenben csodálkozom, hogy a 4-es válaszolón kívül senki sem gondolt arra, hogy fél attól, hogy te hogy reagálsz. Azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy nagyon is szeretné, ha mellette lennél, de fél, hogy megundorodsz tőle és átrakod őt anyaszerepbe és megszűnik számodra vonzó nőnek lenni. Egyszóval fél, hogy más szemmel nézel majd rá, és nem akarja, hogy ne lásd szexinek. Itt a gyakorin a csapból is ez folyik a baba kapcsán. Köze sincs más férfihoz a dolognak, csak a hűtlenség, leváltás miatti félelemhez.

Mit tehetsz? Buztosítsd róla, hogy nagyon vonzónak tartod és kívánod, szereted, számodra anyaként is szexi nő, odavagy a pocakháért is és nagyon várod a babát és mellette leszel mindig, a nehéz pillanatokban is, és nem undorodsz meg tőle bármilyen állapotba is kerül pl szülés közben/után. És így is legyen.

2022. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
28%

Megundorodik tőle, ha elkíséri terhesgondozásra? Akkor majd szoptatni sem fog előtte? Ez mekkora baromság.

Ha már hozzá ment feleségül, akkor már tudnia kellene, hogy a férje minden helyzetben szereti, nem most kellene a férfinak bizonygatnia.

2022. jan. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
7-es.Nem kísérheti terhesgondozásra.Nem engedik be.Nekem van 4 gyermekem a férjem szülésnél bent volt,mert mindketten így akartuk,de terhesgondozásra én sem vittem magammal,mikor a doki néha közölte,hogy dobjam le a bugyogót mert méhszájvizsgálat lesz.Vagy mit gondoltok ott mi történik?Semmi érdekes nincs.Lehet,hogy nem akarja a férje előtt azt sem ecsetelni,hogy ku.vára kint van az aranyére,mert szorulása van a vastablettától.Akkor mi van?Ettől még nem mástól van a gyerek,csak szeretné megőrizni a nőiességét is.Én se kísértem az urológushoz a férjemet,és nem is akarok többet tudni,mint hogy minden rendben van-e.Jó szar feleség vagyok én is.Mondom mégegyszer,most a vírus miatt nem is lehet kísérővel érkezni semmilyen rendelésre a legtöbb helyen,csak kiskorú esetében.
2022. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk se volt terhesgondozáson a férjem, csak a genetikai ultrahangokon (covid a kanyarban sem volt még). Fel sem merült. A nőgyógyászati vizsgálat alapból egy kiszolgáltatott és kellemetlen helyzet, én sem örültem volna, ha bent van, amikor a lábamat szétkell rakni és egy vadidegen férfi nyúlkál bennem (orvos, de akkor is. Szerintem ő sem akarta volna végignézni, vagy a hüvelyi uh-t, ami koraterhesen van). A védőnői terhesgondozás meg kb semmi, vérnyomás, vizelet, megnézi a labort és max elmondja mi lesz a következő meg ilyenek. Ezért szabit is kár kivenni, én is csak kiszaladtam a munkahelyről, aztán mentem vissza.

A szülés más, nálunk bent volt. De tudod, hogy hányszor hallja egy kismama, hogy majd az apuka undorodik, meg elhagyja ha végignézi? Erről tudtok beszélgetni, hogy nem, meg a fejénél leszel és igazán semmit sem látsz. Nálunk nem volt utána gond.

2022. jan. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
85%

Én sem akarnám, hogy ott legyen a férjem, ugyanis szülés után 2 evvel meg arrol fogsz kiirni kerdest, hogy "total elhidegultem a felesegemtől, meg kiabrandultam, mert mit lattam a szülőszobaban"

Mit tegyek?

2022. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!