Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na ilyenkor mi van? Nem értem!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyenkor mi van? Nem értem!

Figyelt kérdés
Először is nem rólam van szó hanem a barátnőmről és segíteni szeretnék neki.Szóval a barátnőm 23 éves és van egy 1 éves kicsije.A férjével éppen válófélben vannak habár még 1 lakásban élnek.A csaj a neten összefutott 1 régi munkatársával aki most Londonban él.Neki álltak beszélgetni a barátnőm elég jól belehabarodott de mivel messze volt így nem akart semmit mondani a srácnak.Aztán 1y csak a srác kezdte el h szereti stb.De nem tudtak erről komolyabban beszélgetni valahogy nem úgy jött ki a lépés.Aztán a srác egyik napról a másikra eltünt.Pl szombaton beszéltek vasárnap írt 1 smst majd másnaptól semmit nem tud a csaj róla.Néha látja neten de hiába ír neki emailt smst semmire nem reagál.Szegény csaj bele van betegedve mert nem tudja h mi lett a gond és nagyon megszerette a srácot.A srác mért ilyen gerinctelen?Mért nem egyszerűbb azt mondani szegény lánynak h hagyj békén messze vagy?A barátnőm nem keresné tovább.Csak tudna valami biztosat.Nagyon sajnálom szegény lányt.Szerintetek sem akar a pasi semmit a csajszitól?Mit mondjak neki?Mondjam neki h hagyja a fenébe a srácot?Vagy van még remény?Segítsetek légyszi!Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 8. 10:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem nem érdemes tovább eröltetni.


De ettöl függetlenül a barátnöd elöször váljon el, és addig nem kezdjen férfiakat keresgélni, föként külföldön ne, mert a gyereket az apa beleegyezése nélkül nem viheti el (és az apának teljesen igaza is van, ha egy ekkora gyerek esetén nem egyezik bele, hogy az anya külföldre vigye).

Elöször teremtsen tiszta helyzetet maga körül, utána még ráér keresgélni.

2010. szept. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az internet egyik előnye, magyarázat nélkül el lehet tűnni. Felelősség nélkül mondhat bárki bármit.

Én kérném a leányzót, hogy lazábbra vegye ezeket a dolgokat. Lépjen tovább, mert az ilyen ember számára a másik érzései csupán játékszer.

2010. szept. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 margoz ***** válasza:
100%

Nem kell rögtön rémeket látni.De az biztos hogy a barátnöd most a labilis lelki állapotában bele élte magát egy romantikusnak látszó helyzetbe,bele kapaszkodott,el ábrándozott.és most egy akadály miatt,egyböl padlót fogott.

Lehet a srác balesetett szenvedett,vagy olyan helyre ment ahol nem elérhetö az internet,de az is lehet hogy csak játék volt.

Egy biztos,a barátnöd most inkább az 1 éves babával törödjön,nem tesz jót egy pici gyereknek,ha az anyukája ilyen ingázó lelkületü személy.(Inkább arra törekedjen hogy nyugodt körülmények közt nevelje a picit,mert igy csak idegroncs lesz)

2010. szept. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%

London? Nem is értem, mit akartatok a pasitól. A gyereket nem lehet kivinni az országból, az apának jár a láthatás.

Én meg nem hiszek a London-Bp. távkapcsolatban, és gondolom, a pasas sem.

2010. szept. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!A pasi nem valószinű hogy kint marad Londonban.Nem hisszük hogy balesete van vagy hasonlók mert lehet néha látni a neten csak amint meglátja hogy fent van a csaj lép is.Esélye sincs hogy beszéljen vele.A baba nem érez semmit ebből igaziból mert mindig kiegyensúlyozott vele.Szegény tényleg naiv egy kicsit de nagyon jó lelke van.Igaziból csak én látom rajta hogy mennyire megviseli az egész mert nekem elmondja.Lehet h benne van a válás is.Csak azt tudom hogy ha én vele vagyok elég sokat sír és látom rajta hogy nagyon nem jó neki.
2010. szept. 8. 11:10
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

Túlságosan beleélte magát ebbe az ügybe,nem kellett volna.

"Néha látja neten de hiába ír neki emailt smst semmire nem reagál"

Ne írjon rá többet,ha a srác akar tőle valamit,akkor tudja hol éri el.Ha meg nem,akkor megspórolt felesleges köröket,hogy "fut" a pasi után,ami amúgy sem túl jó dolog.

2010. szept. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon beleélte magát, talán reménykedett is. Jobb ilyen embert hanyagolni, hisz ha nem válaszol, akkor arra vár, hogy békén hagyja a barátnőd.

A válás nehéz feladat, de ha már lélekben megtörtént, a bírósági herce-hurca már csak egy mellékes dolog. Jó, ha tud tovább lépni, nyitni a világ felé, ismerkedni. Az internetes világ hatalmas illúzió, ezért legyen óvatos.

2010. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
De mért nem egyszerűbb megmondani a tutit?Hogy figyi hagyj békén nincs kedvem veled beszélni vagy bármi?Minek jó ez a bújkálás?
2010. szept. 8. 11:22
 9/13 anonim ***** válasza:

11:22-re: mert az emberek gyávák és önzőek! Számtalan ilyen helyzetben voltam már, és én is mindig felettem magamban a kérdést, hogy miért????? Most is ez van; a dolog csak annyiban könnyebb, hogy a barátnőmet nem tudom elérni, tehát nem szerelemről van szó.

Ha a pasi lepattintja, akkor nem tud mit tenni. Ha akarna tőle valamit, keresné. El kell fogadnia, bár nehéz, tudom. Legyél ott neki, beszélgessetek sokat, hadd sírja ki magából a bánatát. De sose ringasd hamis illúziókban; légy tárgyilagos. (Vagyis ne mondj neki olyanokat, hogy "nyugi, majd biztos jelentkezik".)

2010. szept. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem azért,nem akar tőle semmit,mert lehet elmondta,hogy van egy gyereke:D

Legalábbis a férfiak többsége menekül ha kiderül,hogy az adott nőnek van gyereke.

2010. szept. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!