Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha te főnök vagy egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha te főnök vagy egy kis cégnél, összejönnél alkalmazotaddal?

Figyelt kérdés
Hetente találkoztok kb, nincs köztetek közvetlen személyes kapcsolat mindennap, de telefonon igen.
2022. jan. 5. 22:17
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jan. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehogy!
2022. jan. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Miért?

Attól még tetszhet a másik.

2022. jan. 5. 23:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2022. jan. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem teljesít jól a felvételi díványon nem is lenne alkalmazott. Jártam néhány állásinterjún. A személyzetis mindig gyönyörű nő volt.
2022. jan. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5ös mire célzol?
2022. jan. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyi ember van ezen a nyomorult bolygón, nincs az az isten, hogy pont azok közül válogassak, akik ezáltal csak megnehezítik a dolgokat
2022. jan. 6. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3 Látszik, hogy soha nem hoztál még létre céget és soha senkinek nem voltál a főnöke.

Nekem sosem tetszett egy alkalmazottam sem.Emellett tartom magam ahhoz a szabályhoz, hogy házi nyúlra nem lövünk.Valamint sosem veszélyeztetném azt, amit nagy munkával felépítettem egy kis kaland miatt.Senki nem ér ennyit.

2022. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 És ha tetszik valaki akkor mi van? Nem vagyunk állatok, nem kell összeállni valakivel csak mert tetszik.
2022. jan. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!