Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit csinálok rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok kapcsolatba a barátommal, 23 évesek vagyunk. Röviden annyi a lényeg hogy szexualisan nem nagyon passzolunk szerintem.

2 évet kellett várnom, mire végre lefeküdtünk, ez nagyrészt azért mert minden alkalomkor annyira izgult, h nem állt fel. Sokszor film közben is hozzábujok, de sokszor leallit, ilyen hülye indokokkal hogy "most filmezunk" vagy ma nem, majd inkabb holnap, mert tegnap kosarlabdazni volt. Tusolas kozben is próbálkozom, bemászok mellé a kádba, masszázsnál tovább nem jutunk, mert "meg ne fázzunk". Ha elkezdem szájjal kenyeztetni akkor is vissza húzza a nadrágját, mert mit tudom én épp mi a kifogás. Próbálkoztam erotikus tánccal szettben meg szerepjátékkal, ami tetszik is neki de mire oda kerül

sor, addig fogja magát és visszatáncll. Megertem h fáradt néha, meg neki nem a szex a legfontosabb, de heti 1 szex az édes kevés. És ha ennyire próbálkozom miért utasít el?

Kizárt h más lány van a dologban, már a kapcsolatunk eleje óta ilyen.

Igényes vagyok, odafigyelek magamra.

Nem értem mit csinálok rosszul? Szeretem, de úgy erzem en egy életen át ezt nem tudom elviselni.

Mi lehet a baj? (Beszéltem vele sokszor erről de nem mond semmi konkrétat)

23 N


2022. jan. 6. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen a srác, ezzel nem fogsz tudni soha mit kezdeni. Itt már nem arról van szó, hogy pár hónapig még szégyenlős vagy ilyesmi, hanem neki ez az alaptermészete.

Viszont, 1000 másik srác összetenné a két kezét érted, mert ők meg azért panaszkodnak, hogy 1 év után alig akar szexet a nő.

2022. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt kell mondjam, ha ez mind igaz amit leírtál, akkor már a párválasztásnál elszúrtad!
2022. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért? Nem vagyok jövendőmondó
2022. jan. 6. 21:20
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel csak azt akartam mondani, hogy semmit nem csinálsz rosszul, csak rossz partnert választottál.
2022. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Hozzám átjárhatsz szexelni, el tudnálak intézni ;) 36F
2022. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet valójában meleg, vagy nem vagy az esete, vagy aszexuális, alacsony libidójú vagy pl. fitymaszűkülete van csak titkolja. Ki tudja, de mivel az alapján ami leírtál arra kell következtessek, hogy akárhányszor hozod fel, nem mondja el az okát. Talán ha szakítasz vele színt vall, hogy mi van vele. Úgyis szakítanod kell vele, ha te ennél többre vágysz.
2022. jan. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Utolsó valamire raereztél mert a szexre is úgy tudtam " rávenni" hogy másképp szakítottam volna.
2022. jan. 6. 21:38
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Minden esetre jól bírod mellette. Fiatal férfi koromban nekem is volt ilyen problémám kapcsolat elején, mert annyira izgultam. A második alkalom után, mikor nem állt fel úgy otthagyott a csaj mint a huzat!:)
2022. jan. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Van olan is hogy a férfi aszexuális. Azaz hogy nem érdekli a szex. Sem a maszti, sem semmiféle erotikus dolog. Bár feltételezem nem ez van. Valamiért nagyon úgy tűnik hogy hárít. Nincs kedve a szexhez. Nincs kedve hozzád. Már gondolkoztam azon is hogy esetleg más nő van a dologban. Ez is előfordulhat, bár 2 évig nem vár veled akkor sem. A magánéletében minden okés. Gondolok itt a munkahelyre, vagy a családja életére. Ez is kihathat a hangulatára, vagy a teljeítményére. Kérdezd meg hogy te külsőre megfelelsz-e neki. A szokásaid megfelelnek-e neki. Mindent figyelembe kell venned. Milyen nő az ideálja, te mennyire felelsz meg ennek? Változtál-e amióta vele vagy és milyen irányba?

Ez sok kérdés. De mindre őszintén választ kell kapnod.

2022. jan. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy meleg. Bár ezt más már említette. Ez kényes téma, de mindenképpen kérdezz rá hogy hogyan viszonyul a saját neméhez. Érzékenyen reagálhat mert vívódik belül hogy homo vagy hetero. Inkább előtte nyugtasd meg hogy nme lesz semmi baj ha mesél arról mi zajlik önmagában.
2022. jan. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!