Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A potya dugás lehetőségére az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A potya dugás lehetőségére az emberek mekkora része ugrik?

Figyelt kérdés
Egyszer egy vénasszonytól hallottam, hogy a férfiak nagyrésze nagyon élvezi, ha ilyen lehetőség adódik, hogy csak egy jót kefélni és utána továbbállni. Munkahelyen is voltak állítólag ilyen nők, akikkel majdnem mindenki összehozott egy numerát.

2022. jan. 6. 21:42
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%

A férfiak szeretnek szexelni és nincsenek ilyen téren óriási elvárásaik általában. Szóval igen, nekik ez így bejön.

A nők elvárásai nagyobbak és hajlamosabbak arra, hogy egy jó szextől máris szerelmesek lesznek. Szóval, náluk azért változó és kevesebbszer ugranak.

2022. jan. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
44%
Hát én férfi vagyok és nekem a potya dugás nem annyira vonzó, inkább komoly kapcsolatot keresek, ráadásul akik így odadobják magukat azok általában nem a legértékesebb legszebb nők:D
2022. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
86%

Pasik 90%

Nők 50%

2022. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

#2 " ráadásul akik így odadobják magukat azok általában nem a legértékesebb legszebb nők:D"

Vagy lehet hogy ok nem odadobjak magukat a paliknak, hogy "tessek, elvezz", hanem mivel a nok is emberi lenyek vagyakkal es testi igenyekkel, egyszeruen ok is csak dugni akarnak egy jot:D

Mily meglepo

2022. jan. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
69%

#4: Persze, van ilyen is, de azért ez a ritkább. Ha nem így lenne, akkor nem lenne hiszti szex utáni lelépéskor.

Egyébként az esetek többségében tényleg az értéktelenebb nők dobják magukat oda könnyen. Kapcsolatfüggők, szeretetéhesek és mást nem igazán tudnak nyújtani egy kapcsolatban szexen kívül.

2022. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
63%

#3: tévedsz. Készült ilyenfelmérés, hogy utcán ismeretlen férfiaktól (angolszász országban valszeg USA) viszonylag vonzó nő kérdezte, hogy mennének-e vele most azonnal szexelni, ugyanez férfival nőktől. (Youtube videóban láttam, majd megpróbálok pontosan utánakeresni). A %-os arányok a következők voltak:

Férfiak: kb.60-70% igen.

Nők: 0% igen.

2022. jan. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
86%

#6: Egy baráti társasággal iszogattunk. Mindenki elítélte a megcsalást és azt mondta, hogy sosem tenne ilyet. A negyedükről nyilvánvaló volt, hogy már lépett félre vagy épp félrelép és még negyedükről elég valószínű volt.

Azért az más, hogy egy felmérésben vagy kamera előtt mit mondanak az emberek.

2022. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
39%
#8: Ezzel a válasszal mondjuk magad minősítetted. A válasz jelentve.
2022. jan. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

9

Nem. Téged minősített. 😊

2022. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Potyadugásra még én is ugrok, aki amúgy normális kapcsolatot szeretne. Dehát azért lássuk be az sem egészséges ha valaki évekig nem szexel...szóval ja.
2022. jan. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!