Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számomra miért összeférhetetle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számomra miért összeférhetetlen az anyaság és a szexualitás?

Figyelt kérdés
25 éves nő vagyok egyedülálló anyuka és nemtudom elképzelni,hogy anyakènt éljek szexuális életet.Ha volt egy pár alkalmi randevúm és szex nem említettem,hogy van gyerekem nem azért mert letagadom,hanem akkor már nemtudtam volna elképzelni semmit sem a férfival.

2022. jan. 7. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
A tudatalatti ösztönöd így próbálja a tudtodra hozni, hogy a húspiacon magasabb értékűnek számítasz gyerek nélkül, illetve a gyerek megléte, ténye még olyan férfiaknak is elveheti a kedvét a szextől, akik csak laza kapcsolatot szeretnének, hiszen számos olyan esetről hallottunk, mikor utána a nő tapadt vagy a gyerek benyitott a szobába, esetleg a férfi nem egy alkalmat, hanem többet szeretne (szexkapcsolat) és akkor már kialakulhatnak a nőben érzelmi szálak, óhatatlanul megismeri a barátait, szomszédait, rokonait...
2022. jan. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt pszichológus tudja megmondani
2022. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a gyerek? Könnyen lehet hogy az idő segít ezen a problémán.
2022. jan. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Hogymivan?
2022. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Szoval chad előtt "letagadod" mert attól félsz h nem dugna meg. Apuci hova tűnt? Ja csak kaland volt? Döbbenetes :D
2022. jan. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves jóindulatú 5-ös nem attól tartok,hogy nem fognak megdugni :)!! Nem kell ítélkezni sem meséket kreálni rólam!! :) Már volt olyan kapcsolatom,ahol elmondtam a gyereket nem zavarta a férfit nem itt van a probléma,hanem hogy minden szexuális étvágyam és kedvem elmegy a dologtól és ahogy írtam összeférhetetlen nálam az anyaság és a szex és a kapcsolatok.Az apukával pedig elváltam.
2022. jan. 7. 16:32
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez durva. Mármint hogy ilyen pszichés gát van benned a 2 dolog között. Mi alig várjuk esténként a férjemmel, hogy elaludjanak a gyerekek, ha meg közben felkelnek, simán odamegyünk, megnyugtatjuk, aztán folytatjuk, nem veszik el a kedvünk.

Javaslom, hogy keress fel szakembert.

2022. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A volt férjemel is voltak ez miatt gondok,amíg nem volt baba rendszeres volt a szex köztünk,de a terhességtől kezdve nem akartam szexelni miután megszületett a baba akkor sem nem kívántam és csak az anya szerepet éreztem végig és bántott ha szexelnem kellet nemtudom mivan velem.
2022. jan. 7. 17:07
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel egy pszichológust. Mielőtt még láttam az utolsó válaszod, már rögtön az ugrott be, hogy nyilván az exeddel is emiatt mehetett tönkre a kapcsolatod. Helyre kelle ezt hoznod, különben egyedül maradsz és az se neked se a gyerekednek nem feltétlen lesz jó.
2022. jan. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Legjobban egy szakember tud segíteni tényleg. Nekem is volt szülés után, míg szoptattam, de utána visszatért az étvágy. Ha esetleg túl drágának találod, a lakhely szerinti családsegítő szolgálatban elérhető ingyenesen, ha jól tudom.
2022. jan. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!