Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Összefutottam az exemmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összefutottam az exemmel, kicsit bepróbálkoztam, erre közli: "Van egy férjem, jól keres." Ezt hogy kell érteni? Ha jobban keresek, akkor válik? :)

Figyelt kérdés

Amikor 17 évesen egy csaj azt mondja, hogy a barátjának van pénze, az ok, szabad világ, túl lehet licitálni, és egy pillanat alatt lehet szakítani.

Viszont amikor valaki a férjéről mondja ugyanezt, azt hogy kell érteni? (A válás azért kicsit macerásabb.) Talán csak nem tudott más pozitív dolgot mondani a házasságukra? (Mert abból még lehet válás.)

Mindketten 30 körüliek vagyunk.


2022. jan. 7. 17:34
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Igen lehet valas ...de jobban keres az ugylatszik neki merv odo !!
2022. jan. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

keress te is egy gazdag férjet, lehet, hogy hamarabb találnál, mint egy nőt :)


legközelebb ha összefuttok te is elmondhatod, hogy férjhez mentél aki jól keres :)

2022. jan. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

Gondolom ha annyit mond mindenkinek van ferjem utana ezren kerdezik tole es ki az mit csinal.



Igy mar automatikusan hozzateszi nyugi, van penze.



Ez olyan amikor a terhesektol kerdezik ezren ugyanazt. Vagy a gyerekesektol hogy lesz e még teso.


Már megelőzik a kérdést


En pl bemutatkozásnál automatikusan hozzáteszem már a nevemhez a megszólítást is.

Mert mindenki elkezd másképp becézni es rühellem

2022. jan. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Rólad azt feltételezi vagy tudja, h rosszul keresel. Ezért érzékeltette, h ezért te már nem vagy esélyes nála.
2022. jan. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

EZzel akarta jelezni, hogy esélytelen vagy, nálad jobbat talált magának és össze is kötötték az életüket, nem úgy mint annó veled.

Nem tudom, nálatok ki szakított és miért, de ha te szakítottál, akkor még inkább érvényes a fenti, az orrod alá dörgöli, hogy csak jobban járt a szakítással.

2022. jan. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez nem szemelyeskedes volt.nem kell magadra venni egyaltalan.
2022. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ő szakított, illetve amíg "szünetet tartottunk", mert külföldre ment dolgozni, ott összejött valakivel...


A 4-es hozzászólásra gondoltam én is... de így látatlanba szerintem jobban keresek :)

2022. jan. 7. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy kiragadott mondat nem jelent semmit.

Mi volt az előzmény?

2022. jan. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én úgy érteném hogy ne próbálkozz lúzer vagy a mostanihoz képest.
2022. jan. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!