Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek vmi féle jelek lehetnek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek vmi féle jelek lehetnek? (help pls)

Figyelt kérdés

nem hiszek az ilyen babonás és egyéb ilyen fajta dolgokban de egyre több olyan dolog történik amit 1re tudok visszavezetni.2x találkoztam Vele.(sztem értitek):P

1x telefonált és folyamatosan rám nézett.(énis rá).

másodszor mindig engem nézett.engem keresett a tömegben.hozzámért 1 csomószor.mikor leáltunk vele beszélni nagyon közel állt hozzám...lécci normális válaszokat(kort ne kérdezz lécci:))Lány voltam.:)


2010. szept. 8. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
És már nem vagy lány?
2010. szept. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak azért írtam h lány voltam mert már nem írom a kérdést de LÁNY VAGYOK XD...(ő meg fiú XD)am. köszi az "írást".
2010. szept. 8. 14:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem, ezek nem jelek, csak belemagyarázod.
2010. szept. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Welcome to ikszdé land!
2010. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lány voltál és szűkszavú.Franc tudja hogy mit akarsz.
2010. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!