Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek valóban jelek lennének?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek valóban jelek lennének?

Figyelt kérdés

megismertem egy fiút kb 1 hete. Nagyon jól elvoltunk, ugrattuk egymást, beszélgetni is tudtunk. Nekem nem tetszik az életszemlélete, egészen máshogy képzelem az életet, mint ő, ezért számításba se jön. azt gondoltam én se neki és jó ez így. De szólt a húgom, h szte ő többet akar:

sokszor megfogja a vállam, ha nevet, vagy hasonlók, (tudom, h gáz h FBos dolgokkal jövök, de ott is egy csomó képemhez írt, felrakott ő is amin rajta vagyunk). Írt smst, amiben kb semmi extra nem volt, meg e-mailt is, ami hasonlóan semmiről nem szólt, csak úgy. Közben meg sokszor megemlítette a volt barátnőjét, miközben beszélgettünk, és ez fura volt nekem. Én nem szeretnék tőle semmit, és nem szeretném ha félreértené, h amúgy bírom.Mit gondoltok?


2011. márc. 3. 12:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha neked nem tetszik,akkor mondd meg neki,hogy kizàrólag csak baràtsàg!Egy hét az még semmi.
2011. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!