Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Milyen technikákat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Milyen technikákat, módszereket használtok a nőknél?

Figyelt kérdés
Csak férfiak válaszát várom, nők válaszait nem kérem.
2022. jan. 8. 14:06
 1/6 anonim válasza:
Mire gondolsz egész pontosan? Kezdeményezés, vagy már van kommunikáció?
2022. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
hát így el szoktam hívni randizni, aztán ha bejövünk egymásnak, lehet második randi is
2022. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Hogy mire gondolok? Igazából mindenre.


Mondjuk inkább a kommunikációra. Hogyan szűritek ki, ha egy nő csak lelki szemetesládának akar titeket?


Honnan lehet tudni, hogy egy nő barátnőnek is jó, nem csak szexpartnernek?


Miből lehet tudni, hogy egy nő hazudik?


Hogyan viselkedjünk velük? Legyünk kicsit bunkók is, vagy jó fúk, vagy a kettő között?


Minden érdekel. :)

2022. jan. 8. 14:45
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
felcsavarom a bunkóságot a maximumra
2022. jan. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira átlátszóak h csak az nem veszi észre aki nem akarja
2022. jan. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
50%
én őszinte leszek hozzád, nem az a fajta pasi vagyok, hogy minél több nőt meghódítsak.. én jobban szeretem megtalálni azokat, akiken komolyan látom, hogy szívesen beszélnek velem, nem csak azért, hogy ne legyenek bunkók, ezt elég könnyen ki lehet szűrni.. ha már találtál egy olyan nőt, akkor az a lényeg, hogy mindig teljesen add magadat, nem kell játszadozni, hogy most ennyi meg annyi ideig nem írsz neki, mert akkor azt gondolja, hogy ennyire elfoglalt vagy, nem kell rossz fiút se játszani, de jót se.. csak add önmagad, és hidd el, ha jól alakulnak a dolgok, nem lesz csalódás a részéről se, mert nem éri váratlanul ha kiderül, hogy nem is vagy olyan elfoglalt, nem is vagy rossz vagy jó fiú. és nem mondják a nők, de ha ők is kedvelik a férfit, akkor mindig arra várnak, hogy írjanak, és ha azonnal válaszolsz, nem azt fogják gondolni, hogy ennyire elfoglalt vagy, hanem azt érzik, hogy mindent félre tudsz tenni miattuk.. persze ez saját vélemény, és módszer, nem is feltétlen működik mindenkinél, de én így nyertem el az előző barátnőm szívét
2022. jan. 9. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!