Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21 éves fiú és 21 éves lány....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves fiú és 21 éves lány. Ez túl nagy, vagy még menedzselhető korkülönbség?

Figyelt kérdés

2022. jan. 8. 21:20
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*31 éves fiú és 21 éves lány, elírtam, bocsánat
2022. jan. 8. 21:20
 2/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi a gond? Ha tudjátok menedzselni, akkor menedzselhető.
2022. jan. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
79%
Nem tudom miért kell állandóan a korkülönbséget kérdezgetni, fullra nem az ami számít. Az a kérdés, hogy a 2 fél milyen szinten van gondolkodásban. Ha van egy 31 éves ffi és egy olyan 21 éves nő, aki önálló, megállja a helyét, háztartásban meg tudja állni a helyét, gyereket akar, akkor nincs gond. De ha a 21 éves nő gyerekesen viselkedik és még élni akar, akkor a 31 éves férfinak semmi esélye.
2022. jan. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Kivévebha a 31 éves férfi is gyerekes és élni akar…
2022. jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ypszilon1980 ***** válasza:
Na persze igen, fordítva is igaz.
2022. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ebben a korban már nem. Ha 15 és 25-öt írtál volna, akkor azt mondtam volna, hogy igen, nagy korkülönbség.
2022. jan. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Kàr a korrekcióèrt - nevettem pedig 🤣
2022. jan. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Először én is azt hittem, hogy csak viccből írta ki, hogy kifigurázza a hasonló kérdéseket. 😂 Tényleg, manapság már mindenről megkérdezik, hogy nagy korkülönbség-e.
2022. jan. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
26 éves vagyok a barátnöm 18 volt , én ott tartok , hogy hitel nélkül lakást veszek és dolgozom hétvégente eljárok sportolni , úszni vagy turázni . ö még ott tartott hogy végre vége az giminek és most egyetemsita. lehet végre bulizniii ez azt jelentette hogy heti 3x buli hétvégente meg alig értrá . Kedveltem , meg szerettem , de azon kivül hogy csinos volt , a teste (bomba) annyira máshol jártunk én már nem akarok bulizni minden hétvégén és csattra verni magam , üvegezni , és hogy részegen udvarolnak neki meg amugyis , hogy az egoját fényezze , Egyszerre mindent akart. nyilván élni akar 18 évesen ember. én már kiéltem magam . és amikor elhivott egy buliba ahol mindeki 18-20 éves volt rendes Boomernak éreztem magam pedig halál laza srác vagyok . plusz még rendes szülüi kontroll alat volt , üzit irok anyunak hol vagyunk mit csinálunk , inkább elengedtem keresek majd valaki aki az én korosztályom.
2022. jan. 9. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9. Az én barátnőm 21 éves és elég konzervatív, illetve részben vallásos és fegyelmezett neveltetést kapott. 2 éve vagyunk együtt. Iszonyú kedves mindenkivel, szerény, életében még soha nem rúgott be (évente párszor iszik alkoholt, akkor is mértékkel), klasszikus berúgós-táncolós bulikba nem jár. Mi is túrázni járunk együtt, sportolni (futás, edzőterem). Ja és ő is egyetemista. És nem akar "élni", mert nem mindenki számára ez az élet, amiket leírtál. Én se jártam soha bulizni, berúgni és hasonlók.


Szóval nálatok sem a korkülönbséggel volt gond, hanem maga a konkrét barátnőd természetével.

28/F

2022. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!