Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kamu női adatlapok mögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kamu női adatlapok mögött kik állhatnak?

Figyelt kérdés

Fen vagyok egy társkeresőn, ami szexre van kihegyezve, és tele van kamu női adatlapokkal, de a csórikáméknak nem esik le, hogy ordít a képekről, hogy lopottak. És képkeresővel nagyon hamar meg lehet találni, hogy honnan lopta.


És amig világ a világ, ezeknek a véglényeknek nem esik le, hogy az USA-ban gömbkilincsek vannak, meg úgy általában meg lehet állapítani egy lakásbelsőről, hogy nem kelet európai.


Kik lehetnek a háttérben? Gátlásos melegek, akik igy próbálnak férfiakkal beszélgetni a szexről? Vagy tini fiúk akik még nem nagyon értenek az élethez és azt hiszik, hogy ezt csinálni poénos?


Hozzátartozik a dologhoz, hogy ezen az oldalon, ha egy nőnek túl sokan írnak, akkor az előfizetés napjait beáldozva lehet írni.


Ha én üzemeltetném az oldalt, akkor tuti teleraknám kamu női adatlapokkal, amire aztán elpazarolják a férfiak az előfizetésüket, és igy növekedne a bevétel (lásd anno az ashley madison fiaskó vagy magyarországon a szépvagy társkereső, amit MI által készített arcképekkel raktak tele)


De sajnos nagyon látszik, hogy egy része ezeknek az adatlapoknak tudatos, és nagyon átlátszó szövegeket írnak ki rá az illetők. Olyan dolgokat, amiket egy nő nem írna ki. Meg ugye a fantáziátlan felhasználónevek, mint pl csajszykah meg társai.


Még az a szerencse, hogy az illető oldalon a nőket is korlázották, mivel csak akkor írhatnak vissza egy bizonyos üzenetszám után, ha telefonszámmal hitelesítik magukat vagy belenéznek a webkamerába.


És ennek ellenére még mindig látom ugyanazokat a kamugépeket, pedig már egy csomószór feljelentettem őket, csatolva a linkeket ahonnan a képeket lopták.


u.i.: amikor a nők "kamus" pasikról panaszkodnak az teljesen más, mert ott arról van szó, hogy adott egy viszonylag vagy kifejezetten vonzó férfi az adott nő szemében, és jóhogy akarna vele találkozni, de az illető férfinak meg vannak jobban kinéző lehetőségei (szebb nők), és jóhogy azokkal fog elmenni, max. ha nagyon nem sikerül neki, akkor elfogadja az ingyen numerát az őt idolizáló csúnyább és/vagy igénytelenebb nőktől. És nyilván a nők egója annyira törékeny hogy nem képesek internalizálni az elutasítást, és sokkal könnyebb nekik a férfit elmondani "kamus"-nak, pedig garantálom, hogy nem is igért semmit az adott fószer csak a nő kattant rá a kinézete miatt.


2022. jan. 9. 14:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó bekezdés nem kellett volna, de hát semmi sem tökéletes.


Én sem tudom, kik és miért csinálják, de a durva, hogy a nővéremnek képét face-ről szedték le, plusz a nevét, munkáját is. Tehát simán lehet hinni, hogy ő van fenn, mert ha rákeresel, kiadja a fb profilját. Rendőrségre is ment, volt "kivizsgálás", megállapították, hogy nem történt bűncselekmény.

2022. jan. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

tőrbe kellett volna csalni az illetőt.


az oldal adja ki az IP cimét, remélhetőleg nem egy észlény, hogy VPN mögül emberkedjen


utána meg valahogy kifejteni belőle infókat beszélgetés közben, hogy le lehessen valahogy leplezni.


általában ilyen "furcsa" emberek csinálják ezt. És nem is intelligensek.

2022. jan. 9. 14:46
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet magányos férfiaktól próbàlnak pénzt kicsalni , vagy hàzasokat zsarolni.
2022. jan. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
jóóóó de érted, akinek nem esik le hogy kamu a kép, az meg is érdemli.
2022. jan. 9. 14:57
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
chatoperátorok, akiknek ez a munkája.
2022. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
azzal probléma van, főleg amikor ilyen egyszemélyes cégek által üzemeltetett oldalakon is ez megy
2022. jan. 9. 14:58
 7/13 anonim ***** válasza:
csúnya nők, avagy csalók akik pénzt szeretnének ki csalni másokból.
2022. jan. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ma már ott tart a mesterséges intelligencia, hogy olyan képeket tud generálni, ami teljesen emberi, de nem létező személy. Sose jössz rá netről, hogy nem létezik.
2022. jan. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

hát van ez a thispersondoesnotexist oldal, és eléggé érződik rajta vibe hogy AI csinálta


sokkal jobban ki lehet szúrni az instagramról lopott amerikai képeket, meg a 10+ éves telefonokkal szelfizó képeket.

2022. jan. 9. 15:12
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A társkereső oldal alkalmazottjai, manapság viszont inkább a mesterséges intelligencia. Ugyanis a nők nem mennek fel ilyen helyre, ezért pótolni kell őket. A sok balfék meg örül hogy szóba áll velük valaki, aztán fizeti a vagyonokat üzenetváltásonként, mert ugye ezek az oldalak kérik a pénzt üzenetenknét. Mert csak rövid ideig ingyenes


Én leteszteltem am, tökre jó nyelvtannal jó magyarsággal írt a nő, nem tünt igy elsőblikkre kamunak, de egy másik profilról is ráírtam ugyanarra a csajra, és hivatkoztam az előző profilomra hogy az is én vagyok, de nem értette a csaj, ugy csinált mintha sose beszéltünk volna. Nyilván robot, vagy egy másik alkalmazottal beszéltem akik nem kommunikalnak egymassal.

2022. jan. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!