Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a "helyes" hozzáállás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a "helyes" hozzáállás egy nő túlsúlyához?

Figyelt kérdés

Gyakran belefutok abba hogy van egy jó adottságú nő, de sajnos van rajta jól látható fölösleg. Nyilván ha túl sok akkor nem is tartom vonzónak, de sokszor van olyan aki PONT határeset. Van egy kis pocak, meg úszógumi, azt mondom így még ÉPPEN oké, de ha már 5 kilót felszed akkor már nem.


Na ilyenkor mi a helyes hozzáállás?


A, "Nem fogadom el olyannak amilyen, blablabla", és nem is szabad olyat mondani egy nőnek udvariasan, támogató szándékkal hogy egy picit fogyózzon.


B, Vagy mindenkinek adni kell egy esélyt, hát ha az én támogatásomra picit formába rázza magát? (Bár ez is hülyén veszi ki magát. Adjak neki ultimátumot, vagy mi? Ha nem sikerül neki így jártam?)


Nekem is volt egy ilyen nőm (már értem hogy sokan miért hordja a passzos farmert köldök fölött), de csak rossz tapasztalatom volt vele.

Tudta magától is hogy pár kilót le kéne adnia, én próbáltam tanácsokat is adni neki, de szart rá, cserébe önbizalom hiányos volt, féltékeny, meg nekem hisztizett hogy "jaj a munkahelyen felbasztak és mérgemben megettem egy nagy tábla milkát"...


MIELŐTT bárki habzószájjal nekem esne!

- NEM, nem 40+ anyukákról beszélek, hanem életerős 20-30 közötti nőkről, akiknek nem sok kifogásuk lehet hogy elhagyják magukat (ugyan úgy mint a férfiaknak).

- És igen, én is odafigyelek a súlyomra, megjelenésemre, és nem egy fitneszlédi kell nekem, csak egy egészséges testalkatú, magára igényes nő, aki nem vállvonással intézi el hogy már a harmadik számmal nagyobb nadrágot kellett megvennie egy éven belől.


2022. jan. 9. 22:27
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

Rossz ötlet magadra erőltetni ami nem tetszik!

Később bajod lesz belőle!

2022. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 Sunshinedoll ***** válasza:
95%
Nem értem, mi olyan bonyolult ebben: vagy bejön valaki, vagy nem.
2022. jan. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%

C; Ha szereted akkor önmagáért szereted nem azért a plusz mínusz 10kg-ért. Ha gyereket szül neked meg fog hizni, akkor is agonizalni fogsz ezen???


F

2022. jan. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy innen bárki meg tudja mondani hogy kinek kell, és kinek nem kell esélyt adnod.


A fogyás/hízás lehetősége mindenkinél fennáll, nem csak a kicsit túlsúlyosoknál, szóval ennyi erővel bárki ráparázhatna, hogy mi lesz, ha a most tökéletes párja teste megváltozik.

Ha nem tetszik valaki, akkor nem kell összejönnöd vele, ha meg a kapcsolatban változik meg a teste, akkor szakíthatsz.


Ami nem oké ilyen esetben az az, ha te próbálod rabeszelni őt változásra az akarata ellenére, vagy ha bunkó vagy a túlsúlyos nőkkel.

Minden más a te döntésed, nem fog senki sem habzó szájjal neked esni miatta.

2022. jan. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
95%

Én, mint magát évek óta elhanyagoló, elhízott nő elmondom neked, hogy ezek a nők nem szorulnak jótanácsra. Ha valaki értelmes és kicsit is tájékozott, akkor tudja, hogy milyen változtatásokat kellene eszközölni az életmódjában (pl. étrend, testmozgás) ahhiz, hogy súlyt veszítsen. Szerinted ők azért nem teszik, mert nem jutnak hozzá ezekhez az információkhoz? Magam nevébem mondhatom, hogy nem, nem azért. Hanem azért, mert nem akarnak. A túlevés, tunyaság mögött mindig áll lelki tényező, és mivel az étel addiktív, rá lehet függni. Kb. olyan, mintha alkoholista lenne, csak az alkoholt helyettesítsd chips-szel. Az a baj a két ismertetett megközelítéssel, hogy mind a kettő téged tesz a fókuszba, hogy TE hogyan jelezheted neki, hogy fogyózzon, lényegében a közvetett és közvetlen módokat írtad le. Az a kérdés nem merül fel, hogy miért eszik annyit? Miért tesped? Függő embert külső erőfeszítésekkel nem lehet lehozni az anyagról, legyen az bármi. Mindig belső elhatározásra van szükség hozzá. Ezért nem hallgatott rád az előző barátnőd, mert azt már tudja, jó tanáccsal tele a padlás. Arról kell velük beszélgetni, hogy mi van a lelkükkel.

Alacsony emberismerettel bíró embernek tűnsz ez alapján, szóval inkább a sovány nőkkel próbálkozz.

2022. jan. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
10%

jajj, ezt a demagóg szöveget "önmagáért szereted", jaja. Persze, a személyiségét szereted, csakhogy a testéhez vonzódsz szexuálisan... Ha szül, akkor mi van? Ismerek olyan 3 gyerekes anyukát, akit 20 éves csajok megirigyelnének, meg olyat, aki ikreket szült 1,5 éve és már visszanyerte korábbi alakját. Persze, genteika mondhatjátok, de mindkettőnek anyja durván túlsúlyos...

Szóval, hagyjuk ezt a szöveget és válaszoljunk a kérdésre:

Én a C opciót választanám: megmondanám neki, hogy rendbe akarom szedni magam (picit izmosodni) és vegyen ebben ő is részt, mert úgy sokkal könnyebben menne. Egyébként ez nem egyszeri akció, az egészség megőrzése folyamatos törekvés.

2022. jan. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%
Én nem is értem a kérdést! Ugy csinálsz, mintha körülötted forogna a világ! Mibol gondolod, hnte kelleni fogsz egy telt nonek?
2022. jan. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
88%
Nálam pl a csóróság a kizáró ok. A helyes hozzáállás, hogy nem kezdek csórókkal. Pont
2022. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

A kérdés azért értelmetlen, mert ezek a nők neked senkik, és veled lenni nem jutalom.


Ha már párkapcsolatban történik elhízás, szerintem jogosan szólnak egymásnak a felek, bár ami látszik, azt az illető is érzi, és ha szeretik egymást, tudnak nem tapló módon is kommunikálni.


De így... senkit nem érdekel, hogy neked ki hogy tetszene.

2022. jan. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanaz ami a férfiakéval is. Mindenki máshogy fogja megítélni, van a tesitanár-szövetség (illusztráció: [link] akik számára már az 1 deka felesleg is morgást eredményez, de van aki beleszarik magasról. Kinek mi jön be.
2022. jan. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!