Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Figyelembe vennétek ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Figyelembe vennétek ezt a hozzáállást egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem jut eszébe a házimunka ha van ideje; csak a pihenés, ami kell na de nem állandóan.


Ha szóvá teszem akkor még ő sértődik be.

Nekem eszembe jut vagy "érzem" belül hogy ma már mindenképp kell mondjuk porszívózni (mert rég volt már) és megcsinálom, ha van időm ha igazán nincs akkor is. Na neki ilyen sose jut eszébe még akkor se ha van ideje..de a kifogás mindig hogy nem ér rá. 34f


2021. ápr. 14. 13:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Igen figyelembe venném és a barátnőd helyében össze se jöttem volna veled. Mondjuk itt könnyen pofázol, vele szemben meg egy gyáva szar vagy :D Ha nem így lenne akkor már rég otthagytad volna, nem itt szindád naponta már minimum egy éve.
2021. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

figyelembe venném (és inkább az övé áll hozzám közelebb, mert elég lusta ember vagyok).

de leginkább meg kéne egyezni egy mindkettőtöknek megfelelő rendszerben (a takarítósabbnak időnként lazábbra vennie, a lazábbnak pedig időnként igényesebbre vennie), és ahhoz tartani magatokat.

2021. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%

Amikor összejöttetek, akkor is ilyen volt? Mert valószínűsíthetem, hogy igen, ezt pedig már akkor tisztázni kellett volna amint ez a "probléma" felmerült.

Egy nőnek nem mindegy hogyan mondod a dolgokat, próbálkozz.

2021. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Máskor nézd meg, hogy milyen nővel jössz össze. Nem tudom, nekem kiskorom óta alap, hogy rendezett a környezet, ami körülöttem van. Anya így nevelt. És igen, szerintem ez fontos dolog, rend a lelke mindennek. Nem is tudnék kupis helyen élni.
2021. ápr. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
#3: Persze, hogy ilyen volt, csak ugye dugni azért jó volt vele.
2021. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

5#: Tudom, épp ezért kérdeztem rá. Annyira nem szimpatikus ez a hozzáállás. Hogy lehet egy párkapcsolatot fenntartani megfelelő kommunikáció nélkül? Mert az én véleményem szerint legalább az ilyen hétköznapi dolgokat illene tudni megbeszélni...

3# vagyok.

2021. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Egy nő akk szarik mindenbe ha már nem szeret, nem vagy elég fun vagy van más vagy mind együttvéve.
2021. ápr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%
Hagyd ott. Ennyi.
2021. ápr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy fogja otthagyni. Akkor ki tartaná el a lusta seggét? A csaj két helyen dolgozik, őt meg anyu pénzeli. Remélem egyszer valahogy a csaj megtalálja ezeket a kérdéseket és végre felnyílik a szeme.
2021. ápr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is munkád, ugyan mitől nincs időd? A barátnőd meg munka és vállalkozás mellett jó hogy nem áll neki este 8kor porszívózni. Inkább tedd össze a két kezed, hogy van ilyen agyhalott nő, aki megtűr.
2021. ápr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!