Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz lenne első szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz lenne első szex előtt bevenni egy gyógyszert?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulós vagyok és az első pár alkalom tini koromóta problémás, mert nem megy úgy a dolog, ahogy szeretném. Amikor volt tartós kapcsolatom akkor is néha be kellett vennem, mert ha kicsit is máshol jár az eszem gond van. Emiatt is van itthon clavin ultra (viagrához hasonló) és be akarom venni. A lánynak muszáj lenne elmondanom, mert nem akarok mindig gyógyszerrel teljesíteni, de anélkül meg normál állapotomban nem megy ilyen sokáig és később sem akarok neki csalódást okozni.

Lányok ti mennyire ábrándulnátok ki, ha a randipartner, akivel szexre kerül a sor elmondja őszintén, hogy izgulós és emiatt kell egy kis segítség?


2022. jan. 10. 10:59
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé. Inkább ne legyen semmi akkor.
2022. jan. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el a problémád, de ne vegyél be gyógyszert.Hosszútávon ez többet árt.Ha fontos vagy neki, akkor megvárja majd, míg összecsiszolódtok.
2022. jan. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
66%
Inkabb ne mond el
2022. jan. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Velem ezt meg lehetne beszélni, ha normálisan elmondod hogy mi a bibi, emiatt nem hinném hogy dobnálak, ha egyébként minden más tök jó.
2022. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%
Nem ábrándulnék ki, de amúgy akkor sem "gyanakodnék" ha nem ugyanúgy bírná az első pár szex után. Hacsak nem az van, hogy gyógyszerrel egy óra reszelés, anélkül még öt perc maszatolás. Amúgy is mindig máshogy bírja az ember. Férjemet is van, hogy inkább már elviszem orállal, mert olyan sokáig nem megy el, és van, hogy pár perc alatt eldurran.
2022. jan. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
95%

Hasonló helyzetben lévő férfi vagyok/voltam.

Ne mondd el. Persze itt azt írják, hogy nem probléma, de a valóság azért mindig mást mutatott a saját tapasztalataim alapján. Ha elmondod, onnantól egy csicska leszel a szemükben. A csicska pedig nem vonzóak.

2022. jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Most mennyi idős vagy?

Amúgy, ez nőtől függ. Ha normális, felfogja, hogy izgulsz, lehet, hogy fel is tud oldani, nem kell rögtön bogyó.

2022. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
29 éves vagyok.
2022. jan. 10. 11:46
 9/32 anonim ***** válasza:
12%
Ha jobban rinyálsz mit amennyire föl izgat a nő akkor hagyd inkább, olyan még egyszer sem volt hogy parázzak amikor egy nőt kívántam.Azt nem hiszem el hogy egy férfinak nem áll a cerka ha ott van az a nő akit annyira kíván,ez már bocs de kizárt
2022. jan. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

Szerintem gáz.

Én szívesen várnék addig amíg működik a dolog, azzal nincs gond.

Ha megtudnám a gyógyszert, akkor nagy eséllyel "kuka" lenne az illető.

2022. jan. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!