Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most őszintén, azon miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most őszintén, azon miért kell megsértődnie a barátnőmnek, hogy megkérdeztem, hogy odasz.rt-e a konyhába?

Figyelt kérdés

Fölmentem hozzá, azt nem várta hogy jövök, azt kicsit disznóól volt nála. Mindegy. Aztán a konyhában beleléptem valamibe zokniban. Hát mondom mi ez? Idesz.rtál? Azt mondta csak a gyereke ejtett le egy darab májkrémet. Mondom persze, részegen hazajöttél hajnalban, azt idesz.rtál a konyha közepére. De ezen miért kell besértődni mert viccelődtem?

Meg még ha májkrém is volt, nem lehet föltakarítani? Igénytelen nő!



2022. jan. 10. 22:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne legyél az "igénytelen" nővel. Amúgy meg szerintem sem vicces.
2022. jan. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert bántó vagy, nem vicces.
2022. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress helyette egy olyan idióta nőt, aki ezt viccnek veszi. Pláne, ha neki mondják.
2022. jan. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Primitív egy vicc, de te vagyvele…
2022. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen proli humor?
2022. jan. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Legközelebb dugj bele fogpiszkálókat, mint a régi viccben és nevezd el "Süninek".
2022. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb még úgy volt, hogy a vicc lényege, hogy vicces legyen. Itt valami félre ment. Lehet hogy fel kéne nőni, nem letagadni az 5 évesek szintjén, ahol a pisi-kaki-puki viccek még menők.
2022. jan. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

A válaszokat eddig nők adták.

Nekem bejön a beszolásod :D

F

2022. jan. 11. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet, hogy MEGALÁZÓNAK érezte...?!


Ha gyereke van, akkor tényleg a gyerekkel kapcsolatban - ha még nem szobatiszta a kicsi - akkor fel lehet tenni a kérdést.


Felnőtt nőnek ez lebecsülést, leminősítést jelenthet. (Nem mindegy az sem, hogy éppen milye életkörülmény, esemény foglalkoztatta...)

2022. jan. 11. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Javítok: milyeN életkörülmény, esemény foglalkoztatta...
2022. jan. 11. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!