Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok 90% miért az a szokás, hogyha megkérdezik, hogy "mi a baj? " egyből rávágjátok, hogy "semmi" (de azért elvárjátok, hogy tudjuk mi a bajotok, vagy megsértődtök) és fiúk a ti párotoknak milyen rossz szokásai vannak?

Figyelt kérdés

2014. nov. 29. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szegény barátom. Néha bántottam már meg. De mostanában szerencsére nem.
2014. nov. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg az aranyszabályt: ha egy nő azt mondja semmi, akkor minden a baja. :-D
2014. nov. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és jut szembe, klisé vagy nem, nővel olyan vitatkozni, mintha egy szobabiciklit hajtanál. Kifáradsz, kifulladsz, de sehová nem jutsz. :-D
2014. nov. 29. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

lany vagyok es en is mindig igy valaszolok v.

minden v. hagyjuk ilyesmi. noi logika

ilyenkor azt varjuk h meg tobbszor megkerdezd es foglalozz vele. kerdezd meg h en miattam vagy ilyen?

arra azt mondja h igen!

utana jon magataol ( altalaba a veszekedes:D)

2014. nov. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

:D

Ha erre a kérdésre az a válasz hogy "semmi" az azt jelenti hogy hülye gyerek legyen már egy kis eszed, gondold át hogy mit szóltál be vagy mit csináltál ami miatt megsértődött meg rád :D

2014. nov. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tanuld meg a hiszti nyelvet. Az a lényege, hogy pont az ellenkezőjét akarják, mint amit mondanak. Ha azt mondja ne hívd, azt akarja, hogy hívd fel, ha azt mondja semmi baja, azt várja, hogy meghallgasd stb.
2014. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát nálam a "semmi" általában azt jelenti, hogy szálljon le rólam a másik mert egyáltalán nem akarok akkor ott a dologról beszélni. Később, ha megnyugodtam kissé, akkor magamtól is elmondom, mi bajom volt.
2014. nov. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha én azt mondom "semmi", azt jelenti, hogy nem akarok róla beszélni, mert nincs miről. Nem tudom mért hiszi azt Párom, hogy bármi baj/om is lenne, ha van úgy is szólok. De mostanra már elfogadta, rájött, hogy ne nyaggasson és rám hagyja. Ez idő alatt mióta együtt élünk, 15 hónapja, és lassan 3 éve vagyunk együtt.

De én nem is vagyok az a fajta, hogy pl. pár hónap múlva felemlegetem, hogy mi volt ekkor-akkor, mivel nincs is mit. És nem is dühöngök magamban, mert minek.


36N

2014. nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!