Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek túl ezen gondola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl ezen gondolatban amikor találkozom a párom ezen baráti körével?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A párommal fél éve vagyunk együtt, nagyon szeretjük egymást.

Ő 31 éves, én 27.

2 baráti köre van az egyik még egyetemi ami pár emberből áll, de nagyon szoros barátok neki, azonban van benne egy pár is, ahol a lány részéről még régen, amikor a párom 20 volt, történt incidens- szóval ez a csaj abszolút haver volt neki, sose jött be, csak a csaj lógott velük és kicsit "forróbb vérű volt", és egy bulin aminél valamilyen fogadásnak az lett a vége hogy a páromnak adott egy szájmunkát ott lent - de nagyon részegek voltak. Igazából a kapcsolatunk elején mielőtt ezekkel a barátaival találkoztam volna a párom ezt elmesélte azért hogy tudjam, meg nehogy valakitől visszahalljam és ne feltételezzek rosszat és mondta hogy tudja ő is hogy nagyon gáz ez a történet, de nagyon részegek voltak , ő se tudta akkor már teljesen mi történik és persze utólag megbánta ő is - ennél több, csók stb nem történt illetve ő nem csinált vissza semmit a lánynak- meg mondta is hogy kicsit viszakozott hogy elmondja e nekem hogy nehogy így "elítéljem őket" vagy hogy a páromra ezentúl más szemmel tekintsek, ugyanakkor értékelem hogy elmondta.

illetve mondta hogy sose jött be neki ez a csaj, sőt őt picit mindig is irritálta, de a baráti körben maradt mert egy másik sráccal később össze jött, és van már 2 gyerekük is - tehát nem potenciális "veszély" a lány rám nézve, és hiszek a páromnak és becsülöm hogy elmesélte, csak mégis nem tudom hogy lehet jobb lett volna ha ezt az egészet nem tudom. Mert tudom hogy a múlt az múlt, de akárhányszor találkozunk ezen barátaival (egyébként a lány szerintem nem olyan szép bár ez nem mérvadó a sztori szempontjából, de nem érzek féltékenységet vagy hasonlók), mégis fura egy érzés fog el mindig ha találkozunk és állandóan elképzelem ahogy a páromat odalent .....

és szeretném azt hogyha ez nem jutna eszembe, és túllépnék ezen, de folyton belegondolok és ilyen szar érzés ez. Pedig amúgy a lány is kedves velem, meg tök komoly családanyának tűnik , meg tudom hogy mindenki volt fiatal és csinálhat butaságot, csak mégis bizarr belegondolnom ha szemtől szembe beszélek pl vele hogy a szájában volt a ..


egyik barátnőm pl. teljesen kiakadt mikor ezt elmeséltem, hogy ő nem bírna pl ezzel a lánnyal találkozni, másik barátnőm meg azt mondja ezen túl kéne lépni mert ez egy tök régi sztori aminek nincs jelentősége- szerintem is , csak picit nehéz ha találkozunk, állandóan elképzelem , de úgy vagyok vele hogy örök életen át nem lehet ezen rágódnom, csak nem tudom hogy lehetne ezt kezelni magamban vagy meglépni ezt? :/


2022. jan. 11. 20:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%

Barátodat irritalta a csaj meg rondanak tartja, de azert a szajaba adta a farkat, van ám tartása:D

"egyik barátnőm pl. teljesen kiakadt mikor ezt elmeséltem, hogy ő nem bírna pl ezzel a lánnyal találkozni"

De a csávód az maradhat, aki a történet másik szereplője?:D

2022. jan. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagy ügy, 10 éve l*szopta egyszer. Szerintem túl gondolod, még el is mondta a barátod. 10 év hosszú idő, nyilván lett volna valami több is köztük, ha mérvadó lenne. Az a csaj meg lehet két kezén nem tudja megszámolni, hogy kiket szopott le amikor fiatal volt, szóval szerintem engedd el. A leírtak alapján nincs semmi köztük.
2022. jan. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
első te else olvastad amit írtam, annyira hülyeséget írsz. utolsó, tudom hogy nem kell aggódnom hogy bármi van köztük vagy lenne, egyszerűen az zavar ha találkozunk gondolatban eszembe jut és elképzelem és ezen akarok valahogy túllépni
2022. jan. 11. 20:41
 4/13 A kérdező kommentje:
tehát nekem egyértelmű hogy semmi olyan jelentősége sincs, a párom nagyon szeret, semmilyen kétségem sincs, maximálisan bízunk egymásban, csak az zavar ha találkozunk eszembe jut és elképzelem a történteket.
2022. jan. 11. 20:43
 5/13 anonim ***** válasza:
69%
Konkretan reszleteket irtam ki abbol, amit te leirtal, mit nem olvastam el akkor lol
2022. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok, én nem csinálnék ebből magamnak problémát. Gondolj bele ott van a lány párja, született 2 gyerekük, szerinted ez valaha felmerül közöttük?
2022. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

mind1 az első kommentelőnek nem válaszolok mert provokatív az egész amit ír.

utolsó, tudom hogy nem azon kell aggódnom, azt szeretném ha gondolatban meglépném ezt, nem képzelném el ha találkozunk stb. és ezen nem tudom hogy hogy lépjek tovább

2022. jan. 11. 20:47
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

"csak az zavar ha találkozunk eszembe jut és elképzelem a történteket."


De ha tudod, hogy szeret, meg bízol benne, akkor ne ezen kattogjon az agyad. Idővel biztos jobb lesz. Fel kell dolgoznod. Úgy tűnik érzelmesebb típus vagy, nincs ezzel baj. Hagyj magadnak kis időt, hogy ezen túl lépj.

A barátodra koncentrálj és ne a nőre.

2022. jan. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
59%
Gyakorolj egy kis agykontrollt, minden alkalommal amikor elképzeled, képzelj egy lufit vagy kaktuszt a farka helyett, vagy valami vicces dolgot amivel eltereled a figyelmed. Egy idő után már automatikusan vagy a vicces dolog jut majd eszedbe, vagy egyáltalán nem fogsz rá gondolni. Teljesen feleslegesen hagyod, hogy ez újra és újra előjöjjön, és a barátnőd idióta tanácsaival se mész sokra.
2022. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

"és szeretném azt hogyha ez nem jutna eszembe, és túllépnék ezen, de folyton belegondolok és ilyen szar érzés ez"


Hát ne gondolj bele. Te vagy a magad ura, erőszakkal szakítsd el magad ezektől a gondolatoktól.

2022. jan. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!