Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hónap beszélgetés(és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónap beszélgetés(és egyéb) után véget ért. Nem beszélünk már. De bele tudnék őrülni abba a gondolatba, hogy más emberhez is köze lesz(már pedig lesz).Ez normális? Mikor múlik el?

Figyelt kérdés
Nekem nincs kedvem még senkihez.. de úgy hallottam hogy Ő már szórakozgat, és ez rendkívüli rossz érzéssel tölt el... és egyben meg is ijeszt... hiszen ez az érzés(is) ébresztett rá arra, hogy többet érzek, mint amennyit kéne ennyi idő után.

2020. okt. 8. 15:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, igazából annyi, hogy ő az "és egyéb"-re vágyott és miután ez megtörtént ment is tovább. A naivitásodat mutatja, hogy te még ezek után is képes vagy "rá vágyakozni" holott úgy alázott meg ezzel, ahogy csak kevesen fognak.
2020. okt. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem nem! Szex az nem volt. És összevesztünk. Nem lelépett.
2020. okt. 8. 15:10
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Az egyéb az szex? Mert akkor elvesztetted a varázsod.

Lépj tovább és legközelebb okosabban.

2020. okt. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi az az "és egyéb"? Lehetnél kicsit pontosabb is. De ha bármilyen szexuális jellegű dolog, akkor továbbra is az első válaszban írtakat tartom fent.
2020. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Nemrég éltem ág hasonlót, csak irogattunk, de elég intenzíven. Most meg annyira hiányzik.

Tényleg az van, hogy tovább kell lépni. Ha nem keres az is egy válasz.

N

2020. okt. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyéb alatt azt értem, hogy élőben ismerkedtünk meg. Külföldön. Csók volt és összebújás. 3 hetet voltunk egymás közelében fizikailag is. Utána haza kellett jönnöm, és interneten folytattuk a kommunikációt. Voltak dolgai... nem is mennék bele,mert nem ez itt lényeg. Sok volt a veszekedés közöttünk, nagyon meg tudtuk apróságokkal bántani egymást. Aztán egyik nap elég lett. Azóta nem keressük egymást.
2020. okt. 8. 15:15
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rövid idő után sok veszekedés? Esélytelen volt, hogy ebből bármi is legyen.
2020. okt. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Úgy gondolod? :(... ilyen apróságok. Mindenen besértődött. Ha kicsit később válaszoltam azon is. Ha nem kapcsoltam kamerát azon is... stb
2020. okt. 8. 15:35
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nekem több volt mint pár hónap. Sokat veszekedtünk, nem keres... soha nem gondoltam hogy így ér véget. Sőt azt sem hogy egyszer vége lesz.
2020. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

Ugyanebben a helyzetben vagyok épp. Semmi lezárás nem történt, egyszerűen csak nem keressük egymást és ez kicsinál.

Igazából az elejétől érezhettem volna, hogy ez halott ügy, de annyira akartam, hogy meggyőztem magam, hogy működni fog. Nos, mégsem.

Mikor múlik el? Passz, hetek, hónapok, remélem minél hamarabb, mert perpill nyomorultul érzem magam. :D

2020. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!