Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálja ha szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálja ha szeretném férfiként azt kapni mint egy nő?

Figyelt kérdés
Szeretném ha elhívna a Nő engem vacsorázni,bókoljon nekem hogy milyen jo pali vagyok és ne akarjon tőlem semmi mást csak dugni velem egyet és azt szeretném ha szex közben is az én orgazmusom legyen a legfontosabb.
2022. jan. 11. 23:42
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Aberrált.
2022. jan. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

És valóban nézel e ki olyan jól, van e olyan stílusod és tudsz e felmutatni eleget ahhoz, hogy ezt mind megkapd?


Hozzátartozik az igazsághoz, ezeket sok nő sem várja el. Vacsorázni ha el is megy egy ismerkedő pár (mert nem mindig van így) én pl a saját részem szoktam fizetni. Vagy egyszer én, egyszer a másik intézi a számlát. Így korrekt, és így érzem jónak.

Aztán meg, a bókolás szerintem alap. Én férfinak is szoktam/tudok bókolni. Nyilván ha vonz valaki, szépnek látom, és akkor ki is mondom. Nem nagy ügy. Pl a jó öltözködést, hajviseletet, mpdort nagyon tudom díjazni.

Az, hogy csak szexre kellj másoknak, csupán annyi, hogy olyan helysn, olyan körökben, eseményeken stb ismerkedsz, ami vagy erre jött létre, vagy ez a hozadéka. Szintén nem nagy cucc.

Szex közben (sajnos) általában nem a nők orgazmusa szokott lenni a legfontosabb. Sőt. Ugyebár ha van egy kis logikád, az aktus mindig a férfi orgazmussal zárul, és urambocsá, a történelemben többször esik meg, hogy a csajnak nem volt.

"Neked is ugyanannyi időd volt" - ismerős? Úgyhogy ezt a dolgot nemtom hogyan hoztad össze a női nemmel, mert a nők közt soknak nincs is orgazmusa ilyen alkalmakkor.

Szerintem amúgy egyik vágyad sem teljesíthetetlen, de ahhoz úgy is kéne viselkedni, kinézni meg a többi, ami még ehhez jár. Sok sikert, s kevés vergődést kívánok.

2022. jan. 11. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
85%

Sok nő csak azt kapja a férfiaktól, hogy lehúzzák pénzzel, tönkreteszik az életét, megölik, agyonverik, félholtra verik, megerőszakolják, felcsinálják és otthagyják, háztartási cselédnek tartják, egy szót nem kap, stb.

Sajnos az ilyenből sokkal több van, mint amiről te írsz.Ezt szeretnéd?Remélem megkapod amire vágysz.

2022. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
3 egy jó szót nem kap*
2022. jan. 12. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom honnan szeded ezt az állatságot, de a legtöbb férfinak csak a saját orgazmusa a fontos, főleg egy alkalmi szexben.Szándékosan leszarják a nőknek van-e orgazmusa, a nők többségének szinte soha nincs, mikor egy férfivel szexel.Sőt, kifejezetten fájdalmas is lehet (ilyenkor) a szex.Sok sikert hozzá!
2022. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
17%

5/5


Kivéve a fordított eseteket, amikor az egészet a nőnek rendelik alá, amivel amúgy nincs gond, csak az sem jobb, mint ez a véglet. Ritka a jó szex, amit mindkét fél élvez. Ritka jó genetika is kellhet hozzá és még ezen felül odafigyelés, erős vonzalom, romantika, ami így egyben szinte lehetetlen.

2022. jan. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
A férfi orgazmusa a legfontosabb így is, az ejakuláció szokta jelenteni a szex végét.
2022. jan. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
18%

7/7


Ejakuláció és élvezés között óriási különbség van. Elmenni lehet anélkül is, hogy élveznéd. Sokan szeretik a kettőt egyben kezelni, de ez nagyon nincs így.


Egy hosszasan csúcsra járatott, elhúzott rejsz például ezerszer jobb, mint egy gyors kiverés, lóhalálában, kellemetlen körülmények között.

2022. jan. 12. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
84%
Keress egy sugár mommyt
2022. jan. 12. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
14%

www.milfme.com/hu


Ezen az oldalon regisztráld be magad !

Itt téged fognak megkeresni ill. felfognak neked ajánlkozni a nők , hogy teljesítsék neked mind azokat a kéréseidet amikről itt írsz, a feltett kérdésedbe.

Naponta legalább 10 felajánlkozóval fogsz levelezni és esetleg ha akarsz találkozol is velük! Megjegyzem, hogy tudd , ezek nem prostik akikkel itt megismerkedhetsz!

Ha nem így lesz ahogy leírtam, akkor írj visszajelzést itt a gyakorin keresztül nekem és befizetlek egy luxus örömlányhoz 2 órás kényeztetésre.

2022. jan. 12. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!