Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szegény férfiként módos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szegény férfiként módos nőre vágyom, az miért gond, hiszen rengeteg szegény nő is pont ugyanezt csinálja?

Figyelt kérdés

A nők simán választanak felfelé, teljesen általános ahogy a ruhabolti eladó lánynak informatikus pasija van, az ő kis nettó 140 ezres fizetéséből meg ruhákat vásárolgat meg szoliba jár.


A pasi pedig fizet mindent.


De akkor miért baj jha nekem szegény férfiként módos nő kell?

Fizessen mindent a nő, én vagyok elég jó társaság és férfias férfi, hogy tudjak sok mást nyújtani a jólét helyett.


F/27


2018. máj. 6. 12:23
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
81%
Nekem ugyan nem gond és nem is érdekel, kit keresel.
2018. máj. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
98%
Hajrá Balázs, majd referálj, hogy sikerült.
2018. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
88%
Te férfias férfi? Ne röhögtess :D Nem baj, kellhet neked módos nő csak mivel nem vagy egy fiatal adonisz nincs az a nő aki kitartana.
2018. máj. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Azt keresel, akit akarsz.
2018. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha a net előtt ülsz állandóan, még guminőt se tudsz venni.
2018. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:

84 % os nő! Te minden kérdésemnél késztetést érzel hogy bekommentelj valamit?


EGyébként meg az is vagyok. Vagy szerinted egy szegény pasi nem lehet férfi? :D

2018. máj. 6. 12:31
 7/42 anonim ***** válasza:
95%

Nőben is undorítónak tartom,ha valaki sokkal módosabb faxit választ,hogy eltartassa magát.


Férfiban sincs semmi kivetnivaló,ha ismerkedik egy nővel,érdek nélkül és menet közben derül ki,hogy az többet keres.

2018. máj. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
5-ös:ma már vannak erre specializálódott oldalak,ahonnan lehet rendelni ilyen-olyan szexuális játékeszközöket,köztük guminőt is.Szóval simán tévedhet oda is.
2018. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
Igen, közben én is rájöttem, hogy rendelhet is, úgyhogy konkretizálom, ha a Gyakorin lóg egész nap.
2018. máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
Nem azért nem vagy férfi mert csóró vagy hanem mert a képed egy 40 éves kiégett takarítónőjére emlékeztet. Nem válaszolok minden kérdésedre, nem is tudnék lépést tartani a hülyeségeiddel.
2018. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!