Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha minden a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha minden a terveim ellen van?

Figyelt kérdés

Van egy férfi majdnem kollégám akibe kicsit belehabarodtam pedig tilos.

Már 3 hete nemtalàlkoztam vele az ünnepek miatt, így gondoltam hogy ha kitolom ezt az időt mondjuk 6 hétre, teljesen sikerül túljutni rajta. Kértem is szabit azokra a napokra amikor jönne hozzánk. Eddig egész jól ment erre tegnap megjelent amikor én voltam bent. picit többet is beszelgettünk mint eddig és még jobban oda vagyok érte, de emellett kicsit csalódott is lettem , mert râjöttem, hogy őt nőként nem igen érdeklem, sokat emlegette a párját, ezt eddig nem tette. Az eszem már felfogta, de a szívem nem,sőt.


2022. jan. 13. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Tudom, nem egyszerű a helyzeted.


Könnyű lesz kívülről mondanom, de tedd ezt: tudatosítsd magadban, hogy egy eszményképet/ideát dédelgettél hamisan.


Én most már eljutottam odáig lelkiismeret vizsgálatkor, hogy bevallom magamnak: ez és ez a személy a BÁLVÁNYIMÁDÁS "bűnébe" tudott belevinni.


Nincs értelmes hibáztatnod sem magadat, sem a másik felet. Ez egészen egyszerűen ÖRDÖGI CSÁBÍTÁS az egyházi tanítások szerint.


Nekem ezek a lelkiismeret vizsgálatok segítettek ráébredni, ha rossz úton járok véletlenül. Próbáld meggyászolni ezt a tévedést valahogyan, bármennyire fáj - és elengedni próbálni.

2022. jan. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%
nezzel masik kan utan es ne taplalj hiu remenyeket
2022. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Milyen tervek?
2022. jan. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
3as. Úgy terveztem azt év elejét, hogy legalább 6 hétig nem találkozom vele, és reméltem ez idő alatt sikerül kijózanodnom teljesen belőle.
2022. jan. 13. 20:57
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt a csalódást könyveld el magadban KIJÓZANODÁSI KÍSÉRLETNEK! (Kaptál egy lehetőséget, hogy elfelejtsd, túl léphessél rajta.)


Próbáld meg úgy felfogni, mint egy SZÖRNYŰ KÍSÉRTÉST, ami csak addig fáj, amíg nem tudatosítod magadban: délibábot kergetsz.


Tudom, mert én is voltam nemegyszer hasonló helyzetben. De barátok maradtunk ezekkel a férfiakkal...


1-es válaszoló voltam

2022. jan. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

ezek nem a terveid hanem a vagyaid.

oriasi a kulonbseg

2022. jan. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#4 borzasztó, most elrontotta neked, ő hibája brühühü. Nincs neked életed amire koncentrálj helyette?
2022. jan. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Tudom jól, hogy vhogy túl kell rajta lépnem.

De most, hogy többet beszélgetünk jobban megismertem és annyira... még inkább oda vagyok érte. De annyira lejött róla most, hogy csak vmi fiatal lánykának tart(29 vagyok) . (ő idősebb, 50 körüli)

2022. jan. 13. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Nők 🤦🏻‍♂️😆
2022. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

40 év körüli férfit is kereshetsz magadnak kérdező - ha gondolod!


Azok is már eléggé érettek tudnak lenni... és csak tizenegy- két év lenne a korkülönbség, nem egy húszas.


Nyugodj meg, hidd el, hogy lesz még ennél sokkal jobb is majd! Csak várj egy kicsit türelemmel!


Amikor majd nem is gondolod, akkor fogja a Sors MAGÁTÓL TÁLCÁN KÍNÁLNI a nagy lehetőséget!!!


Nekem is akkor jött az életembe valaki, amikor édesanyám meghalt. Otthagytam a fenébe többször is a gyász miatt. Később majdnem komolyan összejöttem vele. Elég nagy a szenvedély közöttünk (14 évvel idősebb.)


Mostanában vallotta be, hogy "kiszúrt engem" magának a társaságból, ahova jártunk mindketten. De sokáig nem mert megszólítani... fél éjszaka jót bőgtem miatta. Túlságosan egyértelműen és forrón flörtöl velem, a


1-es és 5-ös válaszoló voltam.

2022. jan. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!