Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha minden a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha minden a terveim ellen van?

Figyelt kérdés

Van egy férfi majdnem kollégám akibe kicsit belehabarodtam pedig tilos.

Már 3 hete nemtalàlkoztam vele az ünnepek miatt, így gondoltam hogy ha kitolom ezt az időt mondjuk 6 hétre, teljesen sikerül túljutni rajta. Kértem is szabit azokra a napokra amikor jönne hozzánk. Eddig egész jól ment erre tegnap megjelent amikor én voltam bent. picit többet is beszelgettünk mint eddig és még jobban oda vagyok érte, de emellett kicsit csalódott is lettem , mert râjöttem, hogy őt nőként nem igen érdeklem, sokat emlegette a párját, ezt eddig nem tette. Az eszem már felfogta, de a szívem nem,sőt.


2022. jan. 13. 19:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Javítás és KIEGÉSZÍTÉS(!): túlságosan egyértelműen és forrón flörtöl velem ez az illető. Észbontóan jóképű és kétszer elvált.


Egy felnőttkorú gyermekkel. Hát gondolhatod kérdező... El kellene fogadnom a múltjával együtt?! Hát majd kisül, hogy mi lesz később.

2022. jan. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!