Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes belefogni egy távkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes belefogni egy távkapcsolatba?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival interneten,akit nagyon kedvelek napi szinten rengeteget írunk és nagyon megtaláltam vele a közös nevezőt,de sajnos ő Magyarországon él (BP) én pedig Szlovákiában.Az mellett,hogy rengeteg km van köztünk az is probléma lehet ha másak vagyunk kulturális téren esetleg az miatt,hogy én Szlovák vagyok? Egy magyar és egy szlovák mennyivel tér el egymástól mentalitásban?

2022. jan. 13. 19:37
 1/5 anonim válasza:
58%
Szerintem nem érdemes belefogni távkapcsolatba. Nekem most ment szét a (táv)kapcsolatom egy vidéki lánnyal ( kb 220 km-re lakott tőlem ) 7 hónap után. Egy kapcsolatban folyamatosan fent kell tartani a tüzet, ehhez szükség van napi érintésekre, puszira, ölelésre, testi és lelki kontaktusra, beszélgetésekre. Ez nem megy virtuális módon. Ezért megy tönkre rengeteg távkapcsolat. Mivel magyarul írsz, én nem tekintelek téged szlováknak, hanem felvidéki magyarnak. Szóval nem hinném, hogy bármilyen kulturális különbség lenne egy felvidéki magyar és egy Magyarországon élő magyar ember között.
2022. jan. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

én sem tudnék távkapcsolatot működtetni, ugyanazért, amit 1-es is leírt

de valakinek megy.

2022. jan. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan minek? De komolyan
2022. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A távkapcsolatban nagyon jól el lehet b.szni éveket úgy, hogy igazából sosem derül ki, hogy működik-e. Csak akkor érdemes belefogni szerintem, ha ideiglenes állapot.
2022. jan. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés, egy felvidéki magyar soha nem nevezné magát "szlováknak".
2022. jan. 14. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!