Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kollégiumi párkapcsolat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kollégiumi párkapcsolat, utána hogyan? Többi lent

Figyelt kérdés
1 éve vagyok együtt a barátommal, szinte minden nap együtt alszunk szeretem őt nagyon, sok mindenben hasonlítunk, úgy érzem ez sokáig tudna tartani, de ő most fog államvizsgázni én meg még 1 évet maradok még biztosan. Alapból messze lakunk egymástól, az ő otthona és a kollégium, vagy az én otthonom közötti távolság 2,5 óra. Volt már valakinek hasonló kapcsolata, hogyan oldottátok meg? Bármilyen storynak, tanácsnak örülök.

2021. dec. 2. 10:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Szakítással.
2021. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, hogy neki mik az államvizsga utáni céljai/tervei. Ezen pl azt értem, hogy hol tud munkát kapni, hol tud a munka miatt letelepedni, hogy kényelmesebb neki?

És a te céljaid 1 év múlva? Ugyan nincs lehetetlen, viszont a túl nagy távolság egy igen domináns meghatározója lehet a jövőbeli kapcsolatnak...

2021. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te mit szeretnél? És ő? Beszéljétek meg.
2021. dec. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát azt ő se tudja, hogy hol fog munkát kapni, mert mindig mondja, hogy a szaktársai azt hiszik hogy tudnak az otthonuk környékén munkát kapni, de ez nem így megy ő is ahol talál melót valószínű odaköltözne és ez lehet közel is és távol is.
2021. dec. 2. 11:37
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon egyszerű; már most kezdjen el munkahelyet keresni a környéken. Legalább egy évig dolgozzon abban a városban, hogy tudjátok folytatni a kapcsolatot. Persze nem koliban, hanem albérletben. Ebbe te is beszállsz, hogy ne érezze lehúzásnak, te meg kihasználásnak.
2021. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
6%
egyébként nem kötelező a végzettségnek megfelelő munkát vállalni. Egy évig bármi jó
2021. dec. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretném ilyenekkel most zavarni, koncentráljon csak nyugodtan az államvizsgára.
2021. dec. 2. 11:39
 8/13 A kérdező kommentje:
6,7 válaszoló. Csak nem szeretném én lenni az aki korlátozza, oda menjen ahova szeretne.
2021. dec. 2. 11:41
 9/13 A kérdező kommentje:
bocsánat az előző 5,6ra vonatkozik
2021. dec. 2. 11:42
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Két eset lehetséges:

Vagy abban a városban keres állást, ahová most egyetemre jártok, vagy a szülei otthona környékén.

Előbbi esetben bérelni fog egy lakást, ahová akár oda is költözhetsz vele.

Második esetben 1 év távkapcsolat. Ha igazán szeretitek egymást, és nem idegenkedsz attól, hogy az ő szülőföldjére költözz, akkor ezt ki lehet bírni, és utána ismét együtt élhettek.


Gondoljatok arra is, hogy az állások nem élethosszig szólnak. El lehet kezdeni az egyetemi városban dolgozni egy neves cégnél, aztán pár év gyakorlat után a szülőföldjén egy másik cégnél ez jó referencia lehet egy magasabb beosztáshoz.


1 év távkapcsolat persze rossz, ha megszoktátok, hogy együtt alszotok. De ki lehet bírni, ha mindketten ki akarjátok.

2021. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!