Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szabad" megpróbálni leszoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szabad" megpróbálni leszoktatni valakit az egészségtelen szokásairól?

Figyelt kérdés
Párom energiaital függő, napi kettőt megiszik. Nem szabályozni szeretném, hanem aggódom érte, mert nagyon nem egészséges azon a löttyön élni. Szerintetek ér megpróbálni meggyőzni, hogy hagyja abba? Vagy ez már a másik személyes terébe való beleszólás?
2022. jan. 13. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat ha o nem akar leszokni akkor te ugy sem fogod leszoktatni
2022. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

2 energiaital nem függőség, és nem is feltétlen egészségtelen! Koffein tekintetében ha csak ezt issza nem számít, a vödör cukor sem, ha nincs elhízva.

Én életemben 1-et ittam és mivel nem volt finom, és vannak/voltak vele elvi problémáim nem is teszem többé. Ettől függetlenül meggyőzni nem akarnám a párom, legfeljebb szólnék, hogy nem kellene.

2022. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Ha kéri hogy segíts, te pedig akarsz segíteni, akkor segíts. Ha nem kéri, akkor ez csak sima b..sztatás.

Gondolom felnőttről beszélünk, aki el tudja dönteni, hogy mit csinál a saját egészségével.

2022. jan. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Szabad megpróbálni meggyőzni, és ha fontos neked tedd is meg. Viszont ha nagyon nem akarja akkor egy idő után hagyjad.
2022. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
#2 kávét is iszik mellette, napi hármat. Sztem ez így már rohadt sok. De abban igazatok van, hogy az ő élete, az ő egészsége. Finoman kifejeztem már, hogy szerintem ez nem egészséges, basztatni viszont nem akarom. Vagy hogy azt érezze, szabályozni akarom. Értitek.
2022. jan. 13. 21:32
 6/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
2: Nekem az energiaital-fogyasztás csak a vérnyomásomat, meg a gyomromat vágta haza. Napi két Monster elég volt, hogy ezen felül megboruljon a bioritmusom. Nem gondolom úgy, hogy egészséges.
2022. jan. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6: A monster fél literes. Napi fél liter az ajánlott maximum, tehát pont a dupláját toltad. Nem mondom, hogy amúgy egészséges, mert nem az. Csak érdekességképp írtam. Szinte minden dobozon rajta kell legyen. A kisebbek 250ml-esek abból kettő annyi, mint monsterből egy darab.
2022. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
7: Igen, ezt így elfogadom. De ha nagyobb mennyiségben ilyet okoz, akkor kisebb mennyiségben is kihozhatja ugyanezt a dolgot - csak később.
2022. jan. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem és a páromnak is energiaital problémánk volt (4 monster egy nap). Nem Magyarországon élünk ugyan, de mi áttértünk egy egészségesebb italhoz. Sneak Energy drink, ez ilyen gamereknek kitalálált energia ital. Esetleg hasonlót találni?
2022. jan. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
#9 az egeszsegsebb italt viznek hivjak csak szolok
2022. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!