Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szabad" megpróbálni leszoktat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Szabad" megpróbálni leszoktatni valakit az egészségtelen szokásairól?

Figyelt kérdés
Párom energiaital függő, napi kettőt megiszik. Nem szabályozni szeretném, hanem aggódom érte, mert nagyon nem egészséges azon a löttyön élni. Szerintetek ér megpróbálni meggyőzni, hogy hagyja abba? Vagy ez már a másik személyes terébe való beleszólás?
2022. jan. 13. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
9es az a legegészségesebb ezt nem vitatom, de lényegesen egészségesebb ez, amit mindennap iszok, mint bármelyik energiaital.
2022. jan. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindenáron azon vagy, hogy leszoktasd, és napi szinten téma ez, állandóan győzködöd, az a másik személyes terébe való beleszólás.


Ha elmondod a meglátásaidat, határozottan, de nem erőszakos módon, az teljes rendben van.


A leszokás mellett neki kell döntenie. Én sem más miatt, hanem magamért szoktam le. Eleinte nem volt bajom az energiaitaltól, de ahogy fogytam, már másképp hatott ugyanaz az adag, és meghajtotta a szívemet, rémálmokat okozott. A reggeli eitaltól pl. sokszor 23-kor sem tudtam elaludni.

2022. jan. 14. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"De abban igazatok van, hogy az ő élete, az ő egészsége."


Az mennyire szép, hogy mikor idegen kövéreket szidnak, akkor csak "aggódnak az egészségéért", de ha a szeretett ember teszi tönkre magát, az az ő élete, ő egészsége. A kettő fel van cserélve, az idegen az, akit le kell szarni, és a párunk az, akiért aggódni kell.

2022. jan. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
#13 Dehogy aggódnak az idegen kövér ember egészségéért, egyszerűenn jólesik szidni valakit, belekötni valakibe.
2022. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Fokozatosan csökkenteni kell a napi adagokat. Sokat dolgozik éjszaka akkor változtatni kell, hogy csak nappal dolgozzon. A nappali alvás nem ér fel az éjszakai alvással. Hirtelen nem lehet megvonni a koffeint. Ingerlékenység utána erősödő fejfájás, hosszan tartó fejfájás hányást okoz.

Le lehet szokni róla csak fokozatosan. Helyette igyon kávét.

2022. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!