Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor valaki túl duci (nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor valaki túl duci (nagyon, egészségtelenül), és párja van, az szerelem, vagy fétis?

Figyelt kérdés

Valóban arra gondolok, mikor valaki nem bír sétálni már, vagy csak nagyon keveset, nagyon duci, tehát valószínűleg már hintőporozza az olyan testrészeit ahova rálóg a zsír.

[link]


Kb ennyire testes emberre irányul a kérdés, nem a 30 kiló feleslegről


2017. máj. 13. 21:15
1 2 3
 1/28 A kérdező kommentje:
2017. máj. 13. 21:18
 2/28 anonim ***** válasza:
31%

Azért az SSBBW kategória nem éppen "duci", hanem a súlyosan elhízott.


Sokukat, pont, hogy a férje hízlal (igaz a nő alapból kövér az ilyen esetekben és vevő a napi 17000 kalóriára).


Amit sosem értettem náluk, hogy MIBŐL? Miből futja a napi több torta, 23 zacskó csipsz (dokumentumfilm-adat), meg a rengeteg egyéb kaja? Munka biztos nincs, a segíj meg nem hiszem, hogy ilyen bőséges lenne.


Amúgy szerintem fétis és szerelem is lehet mögötte, habár szeretet biztos nem, mert akit szeretsz, azt szeretnéd egészségesen látni és nem fiatalon meghalni szívrohamban.

2017. máj. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Nem biztos, hogy ennyi :)


Egyik munkatársam kb ilyen duci, napi 1 nagy tábla csoki, azaz igazán legnagyobb , mellette 5-6 szendvics, kóla, és még pár túrórudi és egyéb...és akkor otthon még nem látjuk hogy étkezik :) ez kb napi 2000 forint csak nasi, és a délelőtti étkezés, délután 3-ig a munkahelyen :)

2017. máj. 13. 21:22
 4/28 anonim ***** válasza:
65%

fene tudja.

ez mondjuk már nem duciság, inkább kóros elhízás.

számomra az elfogadható duciság az ez:

[link]


ez még a belefér kategória, de amit linkeltél az már minden csak nem vonzó.

biztos van aki az ilyen nőkre gerjed, és esélyes hogy csak fétis nála.

mert valljuk be, egy ilyen elhízott nővel sok mindent nem lehet kezdeni, és egy kapcsolatban a szerelem nem minden.

10 perc séta után levegőért kapkodva le kell ülnie mert nem bírja a teste...

(tudom most ezért jön a lepontozás, de leszarom)

2017. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Huh akkor én a közelébe sem vagyok nálad a határesetnek [link]


Ilyesmi has csak kisebb felületen, tehát a csípőm nem széles, és sokkal vékonyabb lábak :).

2017. máj. 13. 21:28
 6/28 anonim ***** válasza:
44%

Vazze, miért nevezzük a dagadtakat (óbocsánat, súlyosan elhízottakat) ducinak? :D

A kérdésben lévő képen szereplőre szerintem senki sem gerjed, ettől persze valaki lehet jófej.

Ellenben az 5-ösön lévő csaj tökéletes. :D

Nem mindegy.

Egyébként szerintem vannak olyanok, akiknek a nagyon nagyon nagyok tetszenek, de szerintem az már fétis.

Bár, ilyen alapon minden "ízlés" fétis. ;)

2017. máj. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Amit utoljára belinkeltél, szép nő. Vékonyabb nem is kell.

Szerintem, a ducikat is szeretik. Van egy ismerősöm, akinek, olyan manöken alkat volt a felesége.

Elvált tőle, egy olyan 165-170 centis, 150 kiló körüli nőért. Évek óta sugárzik róluk, hogy szeretik egymást.

2017. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

#5 már ne is haragudj, de a képen linkelt nő abszolút elfogadható, és szexi.

ha már a határesetekről beszélünk.

(mármint az 5. kommentben linkelt nőre gondolok :D)

2017. máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok ennyire túlsúlyos, mint a képen lévők (mondhatom, hogy arányosabb vagyok, szóval azért van derekam, meg a combjaim nem ilyen fatörzsek), de én azért messze dagibb vagyok attól, amit lentebb linkeltél. Olyasmi, mint a 4-es kommentben, csak nyilván retus nélkül, szóval itt-ott azért lóg az, aminek nem kéne. :) Meg nincs ekkora mellem.


Nyilván ez nem teljes kérdés kategória, de azért mégis: soha egyik párom nem volt feeder, sem fétises, teljesen egészséges férfiak voltak mind, a mostani párom is az. :) Van, aki egyszerűen szereti az ilyen alkatot, minden perverzió nélkül, meg olyan is - és ez a többség -, hogy bár nem ez a mániája ugyan, de elfogadja a másikat ezzel együtt is. Ne legyünk naivak, azért tényleg a többség az utóbbi kategória. :) De ettől függetlenül a kilók nem zárják ki a szerelmet.

2017. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Én őt azért linkeltem , mert én a combjai vastagságától eltérve kicsit, de hasonló alkat vagyok :).

De ezt képről is nehéz megmondani , nincs két egyforma , magamhoz teljesen hasonlót sem láttam soha

2017. máj. 13. 22:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!