Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha a pasitok jól néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a pasitok jól néz ki és megnézik más csajok az utcán, boltban, akárhol nem lesztek féltékenyek?

Figyelt kérdés

Engem kifijezetten zavar.

Sok hülye pics@ és az sem érdekli őket hogy kisbabánk van úgy strilölik a pasim mintha életbe nem látták volna kopasz kék szemű embert.


2022. jan. 14. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
49%

Ez a hátránya valoban annak ha vki helyes pasival jár. tapasztaltam en is.


Nekem csak az tesz be ha a parom viszonozza vagy 2 értelmű (nyálas udvarias es ezt is folyamat benézi az ellenkezo nem)es nem jelzi abszolut azt a masik nem felé hogy ÉN számitok neki, hanem hízik a mája egotuningol, rosszabb esetben viszonoz vagy flörtöl is.


A helyes pasik általában tudják kezelni azt hogy tapadnak rájuk uton utfélen, es simán leráznak bárkit. Na ez mellett a tipus mellett nem vagyok féltékeny.


Viszont aki viszonoz egotuningol az én káromra azaz azzal hogy engem háttérbe szorit afelett nem megyek el. Addig se hogy neki szüljek.

2022. jan. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
55%

Exemnek is mondtam, ahogy elképzelem magunkat gyerekkel bevásárlókban, hogy en egyik kölyöknek mögötte a taknyát törlöm, másiknak a nyálát, addig ő meg sereg forog a nők után és mentálisan d.gja, áh nagy álomképem vele tényleg komoly kapcsolat..


Erre hazudik tagadja hogy ő nőket lesne, nem ám az hogy megtisztelne azzal hogy nem teszi, hanem engem akar hulyének kihozni.


Na miért is ex..

2022. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%

Nem.

Rám is csorgatják a nyálukat a férfiak.

2022. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
45%
Nekem ego-fényesítőleg hat.
2022. jan. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem, kit érdekel ha nézik? Én is megnézem a szép embereket de nem azért hogy rájuk is másszak.
2022. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
34%

Természetes hogy zavar, de egy férfinak szüksége van általában egy kis külsős egotuningra, hogy jó férfinek érezze magát, dob az önbizalmán, jobb kedve lesz tőle ha tetszik másnak is. Ezt a nők nem igazán értik meg, mert ők egész életükben kapják, még a nőktől is, na most a férfiak a legfelső párszázaléktól eltekintve szökőévente kap valami bókot, mosolyt stb. kapcsolatban ügye próbára sem teszi az ember magát, hogyha másnem úgy kapjon visszajelzést, ha leb_zod azért is mert ramosolygott egy nő és bűntudatot keltesz benne akkor a maradék önértékelésétől is megfosztod.

Ha olyan időszak van, hogy senki le se szar a páromon kívül, azt érzem hogy neki se tetszem, csak valami hülye okból van velem.

2022. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
87%

Lepontozzák azt ako nem jár olyannal aki visszonoz flortol.

Ez komoly..

2022. jan. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
En baratom is ilyen. Kellett idő, hogy hozzászokjak. A kolleganoi is nyaladzanak ra. Tudom hogy szerelmes belem, nem menne felre, nem is olyan. De akkor is nehez volt megszokni, hogy a legtobb no raizgul.
2022. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
Volt egy ilyen exem. Tökéletes külső, csak belülről rohadt. Mindig azon röhögtem magamban, nézzed csak, viheted is. 1 óra múlva sírva hoznád vissza😂
2022. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Miért lennék féltékeny? A barátom se féltékeny, amikor más férfiak megbámulnak engem. Nem vagyunk felelősek mások tetteiért.
2022. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!