Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem lennétek féltékenyek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lennétek féltékenyek egy ilyen szitu után?

Figyelt kérdés

Párommal vásároltunk. Valamit nem találtunk. És egy csaj tol kérdezte meg merre találjuk. Ők. Eddig ezzel semmi baj nincs hiszen eladó mi meg a vásárlók. Nem találta a csaj se amit kerestünk. Mi meg nem adtuk fel boklasztunk tovább nagy nehezen megtalaltuk. És nem az hogy mentünk volna a kasszahoz fizetni, nem, párom fogta magát megkereste a csajt és szólt neki hogy megtalaltuk és köszöni szépen meg egyszer neki a segítséget.(holott nem is segített) na itt ki akadtam mondom ez mi volt?? Hát hogy ő csak udvarias akart lenni...

Mellettem ezt csinálja hogy csajozhat ha nem vagyok mellette???

És igen szemrevaló egy nő volt nem is arca hanem a feneke. Ugye mennünk kellett utána gondolom akkor bámulta meg a párom. Tudjátok az a nagy kerek, formás fenék.

Nagyon örültem.


2021. nov. 13. 09:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem ez egy felesleges gesztus volt. Én nem szeretem az ilyen fontoskodó ügyfeleket. Ha egy kisboltban történik ez, akkor rendben van, de egy szupermarketben utána menni, megkeresni felesleges.

Nem lennék féltékeny, egyszerűen csak nem érteném, mire ez a manír.

2021. nov. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Hidd el a csaj se értette láttam rajta a meglepodest hogy miért ment vissza párom?!
2021. nov. 13. 09:54
 3/24 A kérdező kommentje:

Nagyon gáz volt számomra megalazo.

Ha mellettem ezt csinálja mit csinálhat nélkülem???

2021. nov. 13. 09:55
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

Én egyáltalán nem lennék féltékeny, hanem visszataszítónak találnám a párom.

Nem azt mondom, hogy szakítanék, de ez biztosan egy szög lenne a kapcsolat koporsójába.

2021. nov. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
En az eladó helyèben ezt ez az egyben annak vettem volna hogy tetszem es jelezte.
2021. nov. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
23%
Az egy dolog, hogy ő (már az eladó csaj) sem találta meg, amit kerestetek. A lényeg, hogy mennyi ideig keresgélte nektek, mert, ha mondjuk 10-20 percig bóklászott miattatok az adott cuccért, otthagyva az aktuális feladatát (amivel ezáltal csúszott), akkor a párodtól egy szép gesztus, hogy megköszönte.
2021. nov. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
85%

6# ez nem szép gesztus hanem tipikus nyalás a nőnek.

Kíváncsi vagyok hogy 150 kilos ffi eladóhoz is visszament e volna.

2021. nov. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

De, veled szemben volt udvariatlan.

Ilyenek szoktak nyálcsorgatva kézenfogva utána fordulni az étlapnak..

nagyon cringe.. én személy szerint nem örülnék ilyen pasinak..

2021. nov. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Akkor jól éreztem...

Nem fújtam fel.

Köszönöm a hozzaszolasokat.

2021. nov. 13. 10:44
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
mehet a szakítás !! ne várj vele sokat !!
2021. nov. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!