Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ha a pasitok jól néz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a pasitok jól néz ki és megnézik más csajok az utcán, boltban, akárhol nem lesztek féltékenyek?

Figyelt kérdés

Engem kifijezetten zavar.

Sok hülye pics@ és az sem érdekli őket hogy kisbabánk van úgy strilölik a pasim mintha életbe nem látták volna kopasz kék szemű embert.


2022. jan. 14. 17:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%

9-es, akkor miért jártál vele?

6-osnak van igaza és mi igényeljük ezt. Én is észreveszem, ha stírölnek, de nem reagálom le csak önmagam adom. Aztán jót mosolygok, hogy kellenék mi..😎

Legrosszabb, mikor lebasznak, mert stírölnek a nők közben meg ő szájából egy kedves szó nem hangzik el, mintha le se tojná. Nem lennél az esete.

Már azt is szóvátette egyik exem miért vagyok félpucéron a strandon, öltözzek fel stb.

2022. jan. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

#11! Hát, mert először én is csak a külsőt láttam. Nem vagyok jós, honnan tudtam volna, hogy őrült?🤷🏼‍♀️ A hangsúly az EX szócskán van🙂

#9

2022. jan. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Hadd nézzék, nincs abban semmi. Az más téma lenne, ha ő fordulna meg idegen nők után, de azt senki nem tudja befolyásolni, hogy idegenek hogy viselkednek a jelenlétében.
2022. jan. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Hadd nézzék

Örülök hogy az enyém és büszke vagyok rá

2022. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy a 14!

De engem is néznek, és ő se egy neandervölgyi hogy ezért cirkuszoljon. Kit érdekel ki néz kit, ha mi összetartozunk.

2022. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavar. Míg ők csak nézik, addig minden mást én csinálok vele ;)
2022. jan. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Te az a tipus vagy akit ha megcsal a ferje a nő a hibás a férjed meg szent. :D


Engem nem zavar ha megnezik a szerelmem, mert a szerelmem engem néz nem őket.

2022. jan. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem az zavarna, ha sajnalkoznanak, hogy milyen csúcsa pasival járok. Ha végre talalnek olyat, akit stirolnek a nők, összetenném a kezemet:D
2022. jan. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!