Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elég kényes kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég kényes kérdés?

Figyelt kérdés

Amennyiben nekem lett egy pozitív nemibeteg tesztem, az ex barátnőmnek ugye mindenképpen szólnom kell? Vele voltam együtt utoljára 5hónapja. Ez a nőknél tünet mentes, nekem is csak azért lettek tünetei mert egy megfázás miatt le gyengült az immun rendszerem.

A normális és megértő válaszokat köszönöm!


2022. jan. 14. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj! Kellemetlen lesz, de jobb ha tud róla..
2022. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindenképpen szólnék neki. Hiába eltelt több hónap, de ki tudja mióta hordozod tünetmentesen.
2022. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szólj neki. Írj egy üzenetet, hogy vizsgáltassa ki magát, mert a betegség lappang. Mindenképpen biztosítsd, hogy aggódsz az egèszségéért és kívánj neki mielőbbi jobbulást. Szerintem ez a legtisztább.
2022. jan. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ezen nincs mit gondolkozni.
2022. jan. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm. Írtam neki.
2022. jan. 14. 22:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szólj neki, h ne adja tovább.
2022. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
HEzt inkább személyesen, vagy telefonon hívd fel és úgy közöld. Az ilyet jobb úgy, hogy nincs 'bizonyíték".
2022. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!