Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha az idősebb pasik tetszenek?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért,de nekem az idősebb pasik sokkal jobban tetszenek,sőt csak ők tetszenek,a korosztályomba egy olyan fiút se láttam még aki tetszett volna.Én a férfias pasikat szeretem,ami az én korosztályomba nincs nagyon meg.Most is egy sokkal idősebb férfi tetszik,persze még 30 alatti,de ő rám se bagózik,maximum a barátjaként ha el tud képzelni,de semmi több,én viszont ebbe beleörülök:(

16/L


2010. szept. 8. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:

szija,ugyanigy vagyok.22 eves volt a pasi amikor en 13.akkor beleszerettem (sajnos tul koran) es persze hogy netehetek semmit 13 eves letemre egy 22 eves ferfival szemben.mellettem levo lakasban lakott minden nap lattam.es a baratnojevel is...hihetetlen szar erzes... :( azota nemsokara el koltozott...de azota is szeretem...:( nemtudom elfelejteni :( nagyon hianyzik...bar meg csak egyszer lathatnam :(...de ez sose fog eljonni.....pedig nem hagynam szo nelkul a dolgot :( ha kinevet csak tessek :( de legalabb tudja :(:(:(:( szar ugy :(....irhatsz privit ha akarod :)...sok sikert


15/L

2010. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*nem tehetek semmit
2010. szept. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennek valószínűleg az az oka, hogy a korodbeli fiúk még éretlenek és kissé ügyetlenül is festenek.

Valljuk be ilyen korban inkább gyerekesek és poénkodnak, mintsem lehet velük komoly dolgokról beszélgetni. Külsőre is inkább kissrácok még, nem férfiak. Na persze ez így van rendben, nem az ő hibájuk.


Én is így voltam a te korodban, 30as pasijaim voltak. Aztán valahogy 19 körül a velem egykorú pasikat is kezdtem észrevenni. Ettől függetlenül most is a 30 felettieket kedvelem a leginkább, de mindenkinek érdemes esélyt adni. Sok srác fiatalon is elég érett már.

Ne ítéld el őket rögtön.


Ezt a 2 évet pedig ki kell bírni, mert ha belegondolsz egy 30as pasinak elég gáz egy kiskorúval összejönni!

Ha legalább a 18at betöltöd már könnyebb lesz.

Addig meg bírd ki valahogy, mások is kibírták nem ebbe fogsz belehalni.

2010. szept. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Keresétek fel Benkő Dánielt xD
2010. okt. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!